Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki jobban? 16/F

Hogyan nézhetnék ki jobban? 16/F

Figyelt kérdés

Nem is olyan régen még az egész napomat a gép elött ülve, óránként zabálva töltöttem😫🤮. Azóta a folyamatos csesztetések miatt, életmódváltással leadtam 20 kilót, végre igaz barátokat találtam. Sőt még valamennyire a lányok is elkezdtek érdeklődni irántam. Viszont volt egy lány, akibe menthetetlenül beleszerettem. Ő volt a környezetemben az egyetlen lány, akinek minden gondja ellenére igazinak tűnt a mosolya. Sokat beszélgettünk, mai napig jóba vagyunk. De az a lány jóképű, kékszemű fiúra vár. Amikor hosszasan ecsetelte az osztályban az igényeit, én azt hittem kikamikézézok a második emeletről(hát igen hiba volt ennyire hevesen reagálni😅). A lányon nagy nehezen túltettem magam, de nagyon nem tett jót az önbizalmamnak ez az incidens. Mert, még belül nehezen, de meg lehet változni, a kölső nem változik soha. A személyiségének folyamatosan próbálom fejleszteni és edzeni is járok, szóval jó úton haladok. Még nem készítem magamnak a gyászkoporsót. De úgy érzem még kéne valami. Küldök képeket, és plíz ha tudtok adjatok valami tanácsot(akár valami király szakálfazon a késöbbi évekre :D).


Régi kép kb 12 éves koromból(ennél voltam dagadtabb is): [link]


Kép most(egy szebb napon, utómunka nélkül): [link]



2018. nov. 18. 17:56
 1/5 DollarDog ***** válasza:
100%
Ha hihetünk a képeknek akkor tényleg sokat változtál. De ne akarj már megfelelni valakinek is, mert ez egy hülye hozzáállás. Úgyis jönni fog az a lány aki ugy szeret ahogy vagy, és aki miatt nem kell megváltoznod.
2018. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg te vagy a képeken, akkor tényleg látványosan megváltoztál. Szerintem a külsőd teljesen rendben van, jól nézel ki. Ne ess át a ló másik oldalára ahol már sehogy sem fogod elfogadni magad,és keresed hogy hol tudnál a külsődbe kötni. Ne egy lány kitalált, szűrreális, tökéletes ideáljához mérd magad. Gratulálok a fogyáshoz. Folytasd az edzést, és kitartást.
2018. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szép teljesítmény!

Dolgozz vállra és hátra. Attól erősebbnek látszol.

2018. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hiába vár jóképű, kékszemű fiúra, attól még nem biztos, hogy olyan fiúba fog beleszeretni. A szív, szerelem nem válogat. Hiába akar egy jóképű, kékszeműt, lehet, hogy egy barna/zöld szemű fiúba fog beleszeretni. :)

Szerintem kifejezetten jól nézel ki, nincs veled semmi gond, de ez az én véleményem.

Egyébként meg kinek mi jön be. Lehet neki nem te voltál, de másnak még te leszel az álomfiúja! ;)

16L

2018. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bocsi a késői válaszért :D


A két képet elnézve tényleg hatalmas a változás! Gratulálok! :)

Szerintem jól nézel ki, semmi baj nincs a külsőddel.

A lánnyal kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni, csak annyit mondok hidd el meh fogod találni a neked való lányt, kitartást! 😉

2019. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!