Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hatalmas a hasam. A karom és...

Hatalmas a hasam. A karom és a combjaim normálisak. Hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
A hasam akkora, mint a hat hónapos terhesnek. Vastag zsìrréteg van rajta. Ha elkezdek sportolni a mellem, fenekem lefogyik, ha hasamból is egész kevés és mégcsúnyábban nézek ki. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalara vagy tippje?
2018. nov. 21. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Számold ki a makróidat, és csinálj magadnak étrendet. Menjen mellette az aerob mozgás és a súlyzós edzés. Nem véletlenül javasolják zsírégetésre. Rengeteg cikket találhatsz a neten ezekről.
2018. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2018. nov. 21. 10:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha vékony vagy csak a hasad nagy, és nő vagy, akkor akár valamilyen nőgyógyászati probléma is lehet.

Egyébként meg a sport mellett fontosabb az étkezés. Arra figyelj oda és utána jöhet a sport.

2018. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, nő vagyok. Fogamzásgátlót szedek évek óta, azóta kezdődőtt ez a hasra hízás. Előtte nagyon sovány voltam.
2018. nov. 21. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy más fogamzásgátló módszert kéne keresni. A gyógyszernek egyébként is lehetnek kellemetlen mellékhatásai hosszú távon.
2018. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a noi fekvotamasz levitte a has am...bar nem volt,olyan nagyon nagy...
2018. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!
2018. nov. 21. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!