Fehérnemű próba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Mai nap egy barátnömmel voltunk vásárolni ruhákat kinaiba. már amikor megvoltunk mindennel ő még bugyit szeretett volna venni egy párat válogatott és elvitte a próbafülkébe. Aztán szólt hogy menjek be nézzem meg mi van kiirva a szabályzathoz és olvastam hogy fehérneműket tilos másikra felvenni arra amibe az ember van anélkül kell felpróbálni? a kasszában a férfi azt mondta ez így van ha nem tetszik menjünk el ezt írja a szabályzat. hát mi máshogyan tudtuk sosem hallotunk ilyenről barátnőm felpróbálta őket abból párat megvett de idegesen jöttünk el. szerintetek hogy működik ez ti hogy tudjátok?



2018. nov. 29. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Sosem halottam még ilyenről! Lehet perverz a pasas és el van rejtve egy lesi kamera a próba fülkében. 🤷
2018. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Micsoda?? Bugyit/alsónadrágot nem lehet felpróbái sehogy se, nem véletlenül. Még a saját alsóneműdre se veheted fel. Vissza cserélni se szokták.
2018. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Ilyenröl eddig nem hallattom, csak az ellenkezöjéröl.

De ettöl fggetlenül senki nem akadályoz meg benneteket abban, hogy fehérnemüRE próbáljátok, amit venni akarok, mert senki nem lát(HAT)ja.

2018. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Na miért? Mert be van kamerázva, este arra veri ki. Fehérneműt pedig SEHOL SEM megengedett felpróbálni.
2018. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy nem lehet próbálni fehérneműt, és nem is veszik vissza (bár H&M-ben azt hiszem 4 napig). Ilyen hülyeséget meg sosem hallottam, pont az lenne a lényege, hogy ne kapjon el fertőzéseket az ember. Na de egy kínaitól mit várunk, ne vásároljatok olyan helyeken, ahol ez a szabály, ilyen egyszerű.
2018. nov. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sem így , sem peddig úgy nem lehet föl próbálni, egyik Orszagban sem.

Ez 100% fehernemut soha.

2019. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen bolt volt ez?


Valóban mindenhol azt írják hogy fehérneműt nem lehet próbálni. Mondjuk a melltartó is fehérnemű, azt próba nélkül nemhiszem hogy sokan megmernék venni...

De bugyit az igényesebb közeg ha próbál, akkor a sajátjára. Megkérdeztem volna az eladót, hogy mivan ha nemibetegségem van, folyásom vagy épp megvan? A hófehér bugyit véresen tegyen vissza ha esetleg nemjó?

De lehet hogy a hatóságokhoz fordulnék, mert ez egészségügyileg nem megfelelő, jogilag sem hiszem hogy az lenne. Kitudja nincs e tényleg bekamerázva?

2019. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

NEM VÉLETELN!!!!


NEM SZABAD!


El se tudod képzelni mennyi embernek van nem gondja, de aki nem is tud róla csak hordozó az meg még veszélyesebb!!! (mivel nincsenek tünetei, de hordozza a betegséget)


Az alsóneműre se javasolt felvenni az újat, mert a nedveid s a betegség ugyan úgy érintkezik az 'új alsóneművel' hiába van a nemiszerv és az új darab közt egy másik ruhadarab.


Gondolj bele: Ha mindenki így gondolkodna "jólvan úgyse látja senki" felvennék rengetegen (ha bugyira, ha az nélkül)...

s az illetők betegségeket hordoznának... Te pedig ugyan így sunyiba felvennéd...


Aztán mehetsz nőgyógyászatra terpeszteni s vehetnéd a több ezer forintos gyógyszert...


Senki ne sajnáljon 300-1000ft-t.

Inkább ne legyen jó az alsónemű, de egészsége megmaradjon.


Amúgy meg ha használnák az emberek az agyukat... Erre maguktól is logikusan rá lehetne jönni...


Másik logika: Fogsz egy szalagot vagy valamit, a jelenlegi alsóneműd csípőjének hosszát leméred körbe, megjelölöd a szalagon s elviszed magaddal vásárláshoz.


Én úgy vagyok ezzel, hogy szemmértékre tudom, megveszek egyet. Felpróbálom azt, ha jó akkor veszek még, ha kényelmetlen: Veszek másikat.



Az ostobák, akik azt írták: Ne foglalkozz másokkal és ezzel a szabállyal, vedd fel.


Primitív igénytelen emberek, kiknek alap IQ nincs meg s nincsenek tekintettel SE MAGUKRA, SE MÁSOKRA.


Szégyen... Hány évesek maguk a kommentelők?!


Kérdező, ne csatlakozzon az ilyen alacsony mentalitású emberekhez!


Ez a szabály MINDENHOL ott van, mint iratlan szabály, de pont az ilyen ostobák miatt kell sok esetben a biztonság miatt feltűntetni írás formájában...

2019. febr. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolso: ez ugyanolyan dolog, mint hogy ezrek ráülnek a nyilvános wc ülőkére, pedig az is mennyi baktériumot hordoz.

Én is finnyás vagyok szinte mindenben, óvom az egészségem, de a bugyira való próbálással nincs semmi bajom. Hamarabb elkapok valami fertőzést az uszodában, ahol aztán tényleg ezrek áztatják a nemi szervüket és a gombás körmüket, mint egy próbálással.

2019. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!