Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valóban nem úgy nézek ki,...

Valóban nem úgy nézek ki, mint egy magyar? (Kifejtve és linek képekkel lent)

Figyelt kérdés

Szóval, elég sokan mondták már, hogy nincs túl magyaros külsőm. Nem rossz vagy jó értelemben, csak egyszerűen más nemzetiségűnek nézek ki. Közeli ismerősök, barátok is sokszor mondogatták, ráadásul többször is angolul kezdtek el hozzám beszélni, pl. egy étteremben, pedig nem beszéltem akkor semmilyen idegen nyelven. Ha valóban máshogy nézek ki, mint egy magyar, akor milyen

nemzetiségűnek gondolnátok?


[link]


[link]


[link]



2018. dec. 2. 14:10
1 2 3
 21/22 Blue Child válasza:
Nekem is töröknek tűnsz, azóta, már biztosan eltűtn innen mindenki. :) Most találtam még csak ide, unalmamban genealógiával is foglalkozom. Ha megkeresed az őseid megtudhatod, akár pontosan is, genetikai tesztek nélkül. A Family Search oldalon (magyarul is) megtalálhatod a közvetlen vérszerinti felmenőidet, mert ott vannak hivatalos születési-halotti, stb. anyakönyvi iratok is és csak össze kell hozni a képet. Ha sikerül persze... Én sem nézek ki magyarnak, állandóan bámulnak. Rájöttem azért lehet, mert vérszerinti felmenőim között vannak amerikaiak, svájciak, belgák, németek, finnek, sőt, nemrég találtam hollandokat papírral együtt. De a lényeg, hogy a genetikai sokszínűség - szerintem ilyet találhatsz te is - sokkal magasabb intelligenciával és szépséggel jár... Lehet, hogy beképzelt vagyok, de akárhányan bámulnak meg, szerintem sokkal szebb vagyk, mint egy átlagos magyar ember. (Persze smink után... :) Néha tényleg nehéz kilógni a sorból, gondolj arra, hogy te szebb magyar vagy. Nekem meg lehet, hogy felmenőim miatt, "genetikailag kódolt" undorom van a magyar emberektől. Még 5 éves koromban is volt már, amikor megutáltam az egész országon való nyaralgatásokat, utazásokat. Egyszerűen rondának találom ezt az országot... Sok szép hely van persze, pl. a hegyek-völgyek, Balaton, de szimplán csak a magyar városok nekem olyan csúnyák és rondák és büdösek, hogy kb. 5 éves korom óta szégyelem és utálom néha, hogy magyar vagyok.
2022. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Blue Child válasza:
Ja! Azt meg kihagytam, hogy néha arra gondoltam, esetleg ufó vagyok. :) De komolyan. Én hiszek bennük, mert láttam már és nem is egyedül és az Ufószövetség tagja is vagyok, magyar és angol nyelvterületeken - Amerika - és néha tényleg gondolok arra, hogy esetleg női Szuperkatona vagyok vagy reptilián, az is egy ufó fajta. Na abbahagyom, mert elájulsz. :) Szóval régen egyszer magamban voltam és egy idegen csak úgy ezt írta nekem: "Szebbnek születtél." Nem tudom miért, de nagy hatással volt rám. Na ezt ne feledd el.A többi mindegy.
2022. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!