Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 eves kortol, ha egy felnott...

16 eves kortol, ha egy felnott ott van mellettem, piercing szuraskor akkor is ala kell irni egy szuloi belegyezest?

Figyelt kérdés
Septumrol lenne szo.

2018. dec. 2. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Piercunget 16 eves kor felett szerintem a legtobb helyen megcsinaljak szulo nelkul.

Amugy ha tenyleg a szulo jon veled, miert lenne gond alairni? En ha nyilatkozatot iratnek, biztosan elkernem a szemelyiket, amig olyan studioban dgoztam, ahol 16 felett szuloi jelenlettel megcsinaltuk a tetkot, meg le us fenymasoltam az igazolvanyokat.

2018. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a egyik szulom lenne a felnott. Hanem egy masik ismeros esetleg.:) pont ezert kerdeztem
2018. dec. 2. 19:02
 3/5 A kérdező kommentje:
az*
2018. dec. 2. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:

SZÜLŐI beleegyező nyilatkozat. Nem 18 év feletti ismerősi...

Mert ha a szüleid nem engedik meg, akkor simán feljelenthetik a szalont.

Szóval nem elég, ha egy nagykorú ismerős veled van.

2018. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szülői/gondviselői nyilatkozat írásos verziója esetén nem elég. A szülő/gondviselő (egyszóval gyám) által hiánytalanul kitöltött nyilatkozat kell úgy, hogy leellenőrizhető legye. (telefonszám, vagy személyes jelenlét)

Tehát, ha a nagykorú nem a szülőd és egyik szülőd sem egyezik bele, úgy nem megy. Azaz bizonyos szalonok elvállalnak, de azokkal kockázat is van. Amelyik szalon ennyire nem figyel oda a törvényre, annak valószínűleg máshol is bajai vannak (minőség).

Ha a szüleid beleegyeznek, akkor meg olyannyira tökmindegy, hogy ki kísér el, akkor is a szülőd fogják felhívni.

2018. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!