Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kawaii Nationról Aliexpresszrő...

BVB fangirl kérdése:

Kawaii Nationról Aliexpresszről vagy ilyen netes oldalakról rendelt már valaki? Megbízhatóak? Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Neten néztem oldalakat ol Kawaii nation ahol rengeteg kpopos cuccot vagy az idolokéhoz hasonló ruhákat/kiegészítőket lehet venni...


Nem nagyon rendeltem még netről és nem tudom, hogy mire számíthatok majd..

azt látom hogy nagyon drága ott minden.. :/

Tudtok ilyen oldalakat ahol (esetleg olcsóbban) lehet jó minőségű (Kpopos) cuccokat rendelni megbízhatóan?


Esetleg vélemény(ek) ezekről az oldalakról?


Előre is köszi!



2018. dec. 8. 14:33
 1/1 anonim válasza:
A húgomnak van egy kapucnis BTS LY hoodija,a Wish-ről rendeltük, kb.6 ezer FT volt.A méretet jól választottuk ki szerencsére.Más ruhaneműt nemigen rendeltünk még, én szemezgettem egy TATA szatén pizsivel, de mikor megláttam az árát(kb. 17 ezer Ft) letettem róla.Ha nem eredetit rendelek(pl.Ali), félek, hogy tiszta műszál az egész.Szóval,óvatosan a ruhákkal,és a méretre is ügyelni kell, mert náluk az ázsiai méret a mérvadó.
2018. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!