Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek ez tényleg...

Lányok nektek ez tényleg alacsony?

Figyelt kérdés

164cm 16eves fiú vagyok.

Ez nagyon alacsony?

Vagy még növök?



2018. dec. 10. 15:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondjuk, hogy igen, alacsony vagy, akkor mit tudsz tenni ellene? Nem számít, hogy valaki alacsony vagy magas, kövér vagy sovány. Ha valaki szeret, az elfogad olyannak, amilyen vagy.
2018. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon alacsony. Nőni fogsz még, de szerintem akkor sem leszel olyan magas.
2018. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Jó nagy ki*aszás az élet😢
2018. dec. 10. 15:38
 4/28 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nősz még. Nem érdemes letagadni, hogy a mai társadalomban hátrányod lesz így is, de ez a társadalom hülyesége, nem a te személyes hibád. Ha szereted a science-fictiont, ajánlom Asimovtól az Űrvadász sorozatot (angolul biztos megtalálod a neten, az angol címe "Space Ranger", de magyarul is fenn van talán). Számíts rá, hogy a 70-es években íródott, de hátha tetszene neked, én nagyon élveztem, és előkerül benne a testmagasság-téma is.


(28/N, átlagos magasságú, átlagosnál alacsonyabb férjjel)

2018. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszi 😮
2018. dec. 10. 15:49
 6/28 anonim ***** válasza:

Nekem alacsony.

Én 168 cm magas vagyok.

De alacsonyabb lányoknál biztos van esélyed.

Valószínűleg még valamennyit fogsz nőni.

2018. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem a magasságoddal van baj, hanem veled, meg ezzel a hozzáállással. Én 153 centi vagyok, igaz nő, de nem a magasság alapján ítélek meg valakit. Még bőven nőhetsz, de ha mégsem, akkor fogadd elmagad, mert ezen bizony nem lehet változtatni.
2018. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden lány "felszínes fos" ahogy te mondod.

Ha egy fiú ápolt és nem csúnya, a belső ne is jó és mellé alacsony lehet hogy megtetszene.

Egyébként meg vannak olyan lányok akiknek az alacsony fiúk tetszenek. Te csak olyan lányokat ismersz akkor akiknek a magas fiúk jönnek be.

A te felfogásoddal van a baj, nem a lányokkal.

2018. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Kb.

170 leszel.

Az tokeletes!

Amugy nekem csak par hete jonnek be az alacsony sracok...

Egy olyan helyes 'alacsony' pasi nezett a szemembe,hogy azota se birom elfelejteni 😗

2018. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
170is jobb mint a semmi de azt is lenézik a lányok
2018. dec. 10. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!