Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez visszataszító lehet egy...

Ez visszataszító lehet egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Az van hogy elég szőrös a kezem és fekete ami meg latszik is..nagyon kínos nekem még a lányok is néha megjegyzik de ők nem csúfolásképp

Ha egy fiúval beszélgetek vagy bármi és rànézn a kezemre nagyon kínosan érzem magam mert nyíláson látja

Az összes lány borotválja a kezét nekem anya nem engedi szoval ja...

nagyon visszataszító lehet?



2018. dec. 10. 22:00
 1/10 anonim válasza:
semmi gáz vele..én pl bírom a természetességet..amúgy vagyok válogatós, belsőre
2018. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Esetleg gyantázd le vagy használj epilátort, és idővel kevesebb szőröd lesz.
2018. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gaz bár amikor iskolás voltam engem is zavart, ugyanúgy szégyelltem ha a kezemre néztek. Én elmagyaráztam anyának hogy ez nekem rossz , utána szőrtelenítő krémet használtam rá :)
2018. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna szerintem. Bár ugye mindig van egy határ. De amíg nálam nem vagy szőrösebb, addig nem baj (ami elég nehéz). 20/F
2018. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Kislányom, persze hogy nem engedi, mert ha borotválnád, mint a sok buta korodbeliek még dúrvább és feketébb lenne idővel!

S ha abba is akarnád hagyni a borotválkozást, akkor meg már késő lenne, mert jobban látszódna.


Pl én a lábamat borotválom kb 12éve.


Az egész lábamat csak szoknya viselésekor, viszont hosszú nadrágnál egész évben a bokám körül.

A bokámnál jóóóval feketébb és erősebb a szőr.


Szóval hallgass anyudra, csak jót akar.

2018. dec. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Más nevében nem nyilatkozhatok, de én saját magam miatt borotválom. Rettentő erős, sötét és dús rajtam mindenhol a szőr. Sokáig nem borotváltam a karom mert nem foglalkoztam vele, de valahogy elkezdtem csúnyának látni és azóta 3-4 naponta levágom hogy nem látszódjon.
2018. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Mért nem gyantáztatod le? Egy hónapig le van a gond !
2018. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Niikah válasza:
100%
Ha téged zavar akkor mond meg anyukádnak hogy rosszul érzed magad ez amiatt. Pasiknál meg egyén kérdése... volt olyan barátom aki utálja... mindenhol, páromat pl azt se zavarja ha olyan a lábszőröm mint neki (na jó akkora nem lesz) :D Szóval ha BÁRMI zavar magadon akkor azért tegyél érte hogy te jól érezd magad. Ha pedig jól érzed magad a bőrödben akkor sokkal mosolygósabb leszel és önbizalommal teli, ami mindenkinek felfog tűnni. :) A kérdés, téged zavar?
2018. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szőrös, viszont én csak nyáron borotválom. Jó, néha ilyenkor is, de csak ha már nagyon elburjánzik. L.
2018. dec. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább azt döntsd el, hogy a fiúknak, a barátnőidnek, az anyukádnak vagy magadnak akarsz megfelelni. Mindenkinek képtelenség!
2018. dec. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!