Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alakomrol...

Mi a véleményetek az alakomrol? 17 L Nem kérek privát üzenetet!

Figyelt kérdés

173 54-55 kg nem tudom pontosan. Kb egy évig nem.sportoltam és most szólok vissza, örülök, hogy újra rávettem magam az egészséges életmódra. Szeretném hogy a hasam izmosabb legyen és a fenekem feszesebb. A megfelelő étkezéssel és edzéssel el fogom tudni érni ezt ? Vonzónak tartjátok ezt az alakot( nem az én testem, hanem az ilyen alkatú embereket)? Min kéne még változtatni? A privát üzenetek nem.erdekelnek és rögtön törlöm őket.


[link]

[link]

[link]


Nem, nem vagyok roma, se nem arab a válaszokat előre is köszönöm szépen



2018. dec. 12. 21:53
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nem akarom megtudni, hogy hogyan nézek ki. Tudom hogy nézek ki. Csupán a visszajelzésekre voltam kíváncsi, régen testkepzavarral küzdöttem, és úgy mivel.ujra előjöttek hasonló érzések, gondoltam kikérem mások véleményét is, hátha segít
2018. dec. 12. 22:28
 12/33 anonim ***** válasza:
53%
Sovány vagy, a 2. képen pucsítassz, azért tűnik nagyobbnak a feneked. A 3.-on meg látszik hogy átfér a gyorsvonat a lábaid között, ez a soványság mistt van. De a magasság/súly tükröz is mindent. A testképzavar nem múlt el, csak hétköznapivá vált.
2018. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

#2: Azért ESZÜNK többletben tömegeléskor, hogy legyen miből izom. Ha hájat szed fel valaki, abból aztán soha nem lesz izom, azt le kell adnia egy ponton...


Kérdező, csinos vagy, csak igen vékonyka, teljesen jó lesz tömegelned :)

2018. dec. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de szeretnék tisztázni egy pár dolgot. Rendesen eszek. Nem eheztetem magam. A lábam között akkor is hézag lesz, ha +10kgmal több lennék, ilyen a testalkatom, ennek mondjuk örülök.
2018. dec. 13. 06:08
 15/33 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem pucsitok 😂
2018. dec. 13. 06:09
 16/33 anonim ***** válasza:
66%
De kinyomod a feneked, ez látszik a medencéd esésén, nem természetes póz. Nincs ezzel baj, mert esztétikus, de ne ez alapján várj véleményt. Amúgy nekem kicsit lapos vagy, kislányos.
2018. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs az alakoddal,sőt! viszont ha szeretnéd alakítani,formálni,izmosodni az rajtad áll magadnak kell hogy tetszél és fejlődj ez a legfontosabb. :)
2018. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem, nem.nyomom ki a fenekem S képen. Szerintem furcsán álltam és nem pont a kamera előtt.
2018. dec. 13. 13:40
 19/33 anonim ***** válasza:

Én kimondottan vonzónak találom a vékony lányokat, telt sose jött be.

Mondjuk én a fenék részt kicsit sokallom, szerintem kicsit aránytalanul nagy (2. kép), ha valóban nem nyomod ki, lehet a kép szar, nem tudom, mindenesetre kicsit fura nekem. Ennek ellenére elég közel állsz az ideálomhoz. A thigh gap is bejön. De ahogy mondtam az enyémhez... és nem feltétlen nekem kell tetszeni. Elsősorban azért magadnak felelj meg (azt leszámítva mert a te tested), mert mindig lesz olyan, akinek tetszik és, akinek nem. Fontos, hogy jól érezd magad, legyen önbizalmad. Láthatod itt is kaptál negatívat, pozitívat és mi alapján döntöd el, hogy melyikre hallgass? A barátodnak, avagy a leendőnek kell, hogy megfelelj. Előre pedig nem tudhatod, hogy aki neked tetszik annak mi az ízlése.

Izmosabb hasnak és feszesebb fenéknek pedig nem látom akadályát. Mások is el tudják érni, te is, csak idő kérdése! :)

Sok sikert kívánok az egészséges életmód folytatáshoz!

2018. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm a normális válaszod. Számomra nem az a fontos, hogy a fiúknak/ férfiaknak tetszek, hanem az, hogy önmagsmnak feleljek meg. Az itteni válaszolók véleménye ugyan érdekel, de nem annyira, hogy halgassak rájuk vagy emiatt valtoztassak magamon. Én kifejezetten vékony/sorban szeretek lenni, ha egy két kgt is felszedek akkor megpróbálom minél hamarabb leadni. Jelenleg azon dolgozok, hogy izmododjak, elfogadjam és szeressem önmagam. A vékony testalkatnsk is megvannak a hátrányait pl.: Puhany, "flottyedt" bőr. Ha még most elkezdek ez ellen dolgozni, és kitartóan sportolok, akkor középkorban is bomba testem lesz (remélem). Tudom, biztos furán hangzik, és azt gondolnatok hogy számomra csak a külső a fontos. De nem így van.
2018. dec. 13. 15:30
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!