Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alakomrol...

Mi a véleményetek az alakomrol? 17 L Nem kérek privát üzenetet!

Figyelt kérdés

173 54-55 kg nem tudom pontosan. Kb egy évig nem.sportoltam és most szólok vissza, örülök, hogy újra rávettem magam az egészséges életmódra. Szeretném hogy a hasam izmosabb legyen és a fenekem feszesebb. A megfelelő étkezéssel és edzéssel el fogom tudni érni ezt ? Vonzónak tartjátok ezt az alakot( nem az én testem, hanem az ilyen alkatú embereket)? Min kéne még változtatni? A privát üzenetek nem.erdekelnek és rögtön törlöm őket.


[link]

[link]

[link]


Nem, nem vagyok roma, se nem arab a válaszokat előre is köszönöm szépen



2018. dec. 12. 21:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolkodsz. Nem is kell másoknak megfelelni. A legfontosabb hogy önmagadnak felelj meg. Ha te izmos akarsz lenni, legyél az ha vékony akkor legyél az (természetesen egészséges kereteken belül). A legfontosabb mindig az hogy önmagadnak felelj meg, jól érezd a bőrödben magad vagy mikor belenézel a tükörbe, nem számít mások véleménye. Boldogan csak úgy lehet élni ha szereted magad és van önbizalmad. Ez igaz a párkapcsolatokra, munkahelyre az egész életre. Szóval kitartást!
2018. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem az alakod teljesen rendben van. Az,hogy izmosodni szeretnél erre pluszban,és edzel az tök jó,de nem létszükséglet,mert így is jól nézel ki,de az edzés csak hasznodra válhat. De mondom szerintem csinos vagy így is. A táplálkozást ne bonyolítsad túl,arany középút, minden ami hasznos tápanyag abból egyél nyugodtan, de ha megkívánsz valamit ne vondd meg magadtól,mert később visszaüt. Mindent mértékkel. Jó vagy és csinos vagy:)! Remélem hasznos volt a hozzászólásom a számodra! :) 37/f
2018. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a rendes válaszokat! 😚😊
2018. dec. 13. 16:38
 24/33 anonim ***** válasza:
27%
Hááát... kb egy éve hasonló arányokkal rendelkeztem én is. 170 vagyok és 52 kiló voltam, ugyanígy néztem ki mint most te. Mostmár 60 vagyok és imádom magam. Szerintem próbálj felszedni 5 kilo pluszt az nem fog ártani, egyébként jól nézel ki, nekem így is tetszik az alakod, sportos.
2018. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék hízni, kellemetlenül érezném magam. De ha te így érzed magad jól a bőröndben, akkor az a fontos. Én így érzem jól magam, csak szeretnék izmosabb lenni
2018. dec. 13. 22:19
 26/33 anonim válasza:
32%
Szerintem nagyon szomorú, hogy az interneten vársz visszacsatolást. Ráadásul még a méreteidet is leírod a képek mellé. Úgy "árulod" magad, mint egy darab húst. Hidd el, hogy erre nincs semmi szükséged nincs. A mi véleményünk SEMMIT sem számít az alakoddal szemben, mivel nem ismersz minket és mi sem téged. Nagyon szép vagy, ahogyan minden ember. És ne feledkezz meg a belső értékekről sem. Remélem átgondolod, amit írtam, mivel egyáltalán nem bántásnak szántam.
2018. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Elolvastad a kommentjeimet?
2018. dec. 14. 00:34
 28/33 anonim ***** válasza:
60%
Ki van nyomva a segged, meg behúzva a hasad. Természetesebb póz nincs?
2018. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó alakod van😄 én is hasonlót szeretnék csak én 170hez vagyok 61 szóval picit még lekell adjak :D

Szinten kreol a borom szoval megertem az aggalyaidat>< 19l

2019. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló! Azóta sokat sportolok és elég izmos lett a lábam meg a hasam is. Ugyanilyen vékony vagyok még mindig mert testsúlyos gyakorlatokat csinálok mindig de sokkal izmosabb és feszesebb mint anno. Két hétig rendesen diétázok és nagyon egészségesen eszek plusz kalória deficitben vagyok aztán 1 hétig azt eszek amit csak akarok. Nekem bevált habár nem vagyok könnyen hízó típusú. Remélem neked is sikerül elérned a célod:))
2019. máj. 23. 21:00
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!