Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok nekem ilyet mondani?

Tudtok nekem ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Keresek olyan oldalt, vagy pedig aplikációt ahol én rakhatok magamnak össze ruha kombinációkat, szetteket. Ha esetleg nem tudtok, akkor lehet olyan oldal vagy aplikáció is, ami csak a divattal foglalkozik.

Köszi, sokat segítenétek, mert szerintem borzalmasan öltözködöm és szükségem lenne egy kis kiindulópontra :)



2018. dec. 14. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kívancsi leszek.
2018. dec. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pinterest, aplikáció. Igaz nem tudsz benne szetteket össze rakni, de tök jó inspiciónak, millió outfit és stílus variációt találsz, amiket akár albumban is gyűjthetsz! :)
2018. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Iphonera van a stylebook app, 1500ft. Honapok ota hasznalom, nem csak hogy szetteket rakhatok ossze, de azt is nyomonkovethetem, hogy melyik nap melyik ruhamat vettem fel, mennyibe kerult az osszruhataram, milyen meretekbol, szinekbol, markakbol all, mennyire erte meg megvasarolni, naptaron nyomonkovethetem, hogy melyik nap mi volt rajtam, elore tervezhetek outfiteket a hetre, es rengeteg statisztikat mutat meg:) kedvencem pedig, hogy “kever” neked kulonbozo ruhaszetteket is ha kifogynal az otletekbol :)
2018. dec. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, a Pinterest is és a Stylebook is nagyon jónak tűnnek, ha még valakinek van valami ötlete, akkor szívesen várom :) Kicsit szeretném magam jobban érezni és szebben, nőiesebben öltözködni :)
2018. dec. 14. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Androidra nincs véletlenül ilyen app?
2018. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!