Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ronda az arcom és nem tudok...

Ronda az arcom és nem tudok vele mit kezdeni. Így akkor sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Sajnos elég csúny az arcom és így mindenki visszautasít. Pedig rengeteg módon próbálkoztam már, interneten és személyesen is. De nem kellek senkinek sem.
2018. dec. 22. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg sosem.
2018. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ezt ennyiből nehéz megmondani. Valószínűleg vannak olyan lányok, akik elfogadnának téged, csak te "kopogtatsz rossz ajtón". Eltemetni valakit csak azért, mert nem szép az arca, azt feleslegesnek tartom. Sok dologgal lehet kompenzálni azt, ha nem szép az arcod.
2018. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De már rengeteg lánynál próbálkoztam. Hány ezernél kellene még próbálkoznom, hogy legalább 1 lány esélyt adjon nekem?
2018. dec. 22. 22:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel, majd jön valaki :)
2018. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ronda az arcom, ezért én swm kellék egy lánynak sem.... Minden lány elutasít .... 22/F
2018. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én még nem láttam olyan ronda pasit, aki egy kis odafigyeléssel ne nézett volna ki viszonylag jól. Legyél ápolt, menj el félévente fogorvoshoz (a fögkövet félévente ajánlatos leszedetni egészségügyi okokból), használj valami finom, hozzád illő parfümöt, öltözködj igényesen, stílusosan. Legyen mindig tiszta a cipőd, gyakran vágd le a körmeidet, napi 2-3x moss fogat. Beszélj a fodrászoddal, találjátok meg a neked legjobban álló frizurát, és hordd úgy a hajad.

Szerintem ennyi. Ha a legjobb formádat hozod, magabiztos vagy, jó pasi leszel :)


22/L

2018. dec. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsò hozzászòlònak igaza van!

Isten nem teremtett "randát"!

Istennek csak tökèletes teremtmènyei vannak. :)

2018. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd ha már idősebb leszel, nem lesz ilyen gondod. Akkor majd ha választasz egy szintén érettebb lányt, aki már esetleg 30 is elmúlt, azok már nem azt fogják nézni, milyen az arcod, hanem, hogy normális ember legyél, szorgalmas, káros szenvedélyektől mentes.
2018. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Jaj rengeted ronda pasit látni akiknek barátnőjük van. Persze a barátnők is csúnyák általában. Ha szép lányoknál próbálkozol akkor ne csodálkozz hogy visszautasítanak. Olyan lányoknál próbálkozz akik olyan kategóriába esnek mint te vagy. Ezzel semmi sértőt nem akartam mondani, csak hát ez tény hogy szép barátnőd nem lesz ha csúnya vagy :) (bár láttam már csodát)
2018. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
Hát, igen, a te kategóriádban kéne keresgélni. Én is tudok ronda pasikról, vagy a barátnő is ronda, vagy olyan is van, hogy az arca szép, de a teste problémás. Pocakos, hasra hízó, és el is van hízva.
2018. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!