Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valakinek valami tapasztalat...

Valakinek valami tapasztalat az orrkarikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyanra vagyok kíváncsi aki magának szúrta és hogy mivel és hogyan.

2018. dec. 28. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Ami kell:

-gumikesztyű

-bőrfertőtlenítő

-jelölő

-18 vagy 16G-s steril kanül, vagy piercer tű

-tűbefogadó, vagy fogó

-karikától függően egyéb eszköz(ok)

Célszerű amúgy nem karikával kezdeni és célszerű (ha nem értesz hozzá) elmenni egy tapasztalthoz, aki megcsinálja neked. Ha nincs fogalmad sem a méretekről, akkor egy tolómérő is roppant jól jöhet.


(Első válaszolónak: Attól, hogy egy agyatlan, mellesleg bunkó troll vagy, nem kell a világnak a tudtára adnod. Ha a témakörhöz kapcsolódóan nem tudsz értelmes és érdemi választ adni, akkor inkább ne tegyél semmit (vagy még jobb, ha nem használod tovább ezt az oldalt, nézve arra, hogy milyen sok "hasznos" választ adtál) és lapozz tovább. Köszi.)

2018. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pecekbe is ugyan igy kell?
2018. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

A legfontosabb a jó fogó, az eredmény magáéert beszél:

[link]


Bakker, egy pillanatra azt hittem, én vagyok az első válaszoló :)

2018. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem kerul sokba 🙄🤷🏻‍♀️
2019. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!