Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lereszelhetek a túl vastag...

Lereszelhetek a túl vastag zselés épített műkörömből otthon?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam körmösnél,de szerintem nagyon vastag réteg zselét rakott rá és nagyon mű hatása van. Főleg a köröm tövénél van ez a vastag zselé réteg..

Ha lereszelek a tetejéből és utána teszek rá fedőlakkot akkor az segíthet ezen a problémán?


2018. dec. 29. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Megprobalhatsz lereszelni a tetejebol, de ha pl. szines zsele van a kormodon es azt tulreszeled, akkor az alapzsele ki fog latszani, ami rendszerint atlatszo.

Szerintem ezt inkabb most hagyd igy es legkozelebbre keress egy masik kormost, aki az izlesednek megfeleloen dolgozik

2018. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne nyúlj hozzá. Lehet, hogy neked vastagnak tűnik, de nem feltétlen az. Ha belenyúlsz, tönkrevághatod a köröm stabilitását, ami nyilván garanciavesztéssel jár.
2018. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!