Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki, akinek septumja van,...

Valaki, akinek septumja van, kérem segítsen! (? )

Figyelt kérdés

2 napja szurattam a septumom a Köki terminálban az Elvis tattoo & piercing szalonban, Elvis csinálta. Nagyon fájt az egész, és azóta is fáj, de ami számomra még furcsább az az,hogy nem áll egyenesen az patkós ékszer, hanem folyamatosan előrefele áll, az orrom hegye felé mutat a patkó két szára, a golyó a végén majdnem hozzáér az orrom hegyéhez. Akinek már van ilyen piercinggel tapasztalata, normális ez? El fog múlni? Vagy netán rossz helysn lett szúrva, és inkább ki kéne vennem minnél hamarabb?

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. dec. 30. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz helyre szurta, nekem ilyen nem volt, es fajni se fajt annyira utana. En megmutatnam egy masik piercernek.
2018. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudnál küldeni róla képet?

Lehet rossz helyre szúrta, vagy begyulladt.

Mivel kezeled?

2019. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!