Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha másik körmöshöz szeretnék...

Ha másik körmöshöz szeretnék menni le kell reszelni a mostani műkörmöt?

Figyelt kérdés
Ti hogyan szoktátok? Ha rajt hagyjátok más munkáját nem néz furán?

2019. jan. 2. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell. Nem gond.

Ha fodrászt váltasz, akkor sem vágod le előtte magadnak a hajad, nem? :D

2019. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell,Ő azt leszedni majd neked,attól,hogy nem Ő csinálta.
2019. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Körmös vagyok én úgy mond még örülök is neki, ha látom, hogy le cserélte a régi körmösét rám.
2019. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyúlj hozzá, majd a körmös intézi.
2019. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, viszont mindenképpen jelezd, hogy töltésre mész, és nem csak építésre/géllakkra.

Így a leszedés idejével is számol a körmös, amikor beír.

2019. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már úgy hogy az eddigi körmösömnel késobb szoltam ezert sajnos mashova kellett mennem. Mondtam a csajnak hogy töltésre mennék. Azt mondta hogy nem dolgozik másra ezért leszedi és ujra építi...
2019. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Körmösként én úgy szoktam, hogy semmi gond ha mástól jössz, de ilyenkor mindenképp leszedem az előzőt(és előre szoktam kérni hogy jelezzék idő miatt) Más munkájára nem dolgozok,mert nem tudom mit találok a szín, csillám minden alatt. A saját munkákra vállalok csak garanciát. Egyébként nem nézek furán senkire, nem kérdezgetem miért váltott vagy kezdem el savazni az előző 'szakembert' a vendég előtt. Lényeg a lényeg más alapjára nem építek, töltök semmi. Láttam már sajnos színes zselével épített körmöt, vagy ami talán a legdurvább, 3(!) tip egymásra ragasztva tetején gél lakk(6000 forintért!). Új vendégnek nem töltök viszont 500 forintot fel számolok ha le kell szednem valaki más munkáját(és egyébként is így leszedéssel, új köröm építéssel is 6 ezer alatt vagyunk ha nem extra hosszú körmöt kér).
2019. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!