Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyajegy eltávolitás nemiszerv...

Anyajegy eltávolitás nemiszervröl, vagy inkább hagyjam a fenébe? L

Figyelt kérdés
Sajnos egy nem a legjobb helyen van egy eléggé nagy anyajegyem. Borotválkozás szempontjából nagyon rossz helyen,a nemiszervem felett van. Voltam már vele háziorvosnál,aki azt mondta nem szükségszerü eltávolitani,mert eléggé nagy,vagy hosszas munka,vagy akár következmények is lehetnek. Volt már esetleg valaki másnak? L

2019. jan. 2. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkabb hagyd
2019. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a haziorvosoddal beszeld meg, hanem egy borgyogyasszal. Esztetikai okbol is szoktak anyajegyet leszedni. Amugy nem hosszas munka, kb 15 perc a sebesznek, de arra szamitanod kell, hogy heg marad utana, bar az szerintem esztetikailag is kevesbe zavaro mint egy rossz helyen levo anyajegy.
2019. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!