Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire ronda és...

Tényleg ennyire ronda és ocsmány lennék?

Figyelt kérdés
Mindig is tudtam,hogy teljesen átlagos külsőm van.Karakteres arcom van,amit egyszerűen utálok,de nagyjából megbarátkoztam vele. Az alakom szeretem,azt többen is dícsérik,ami jól esik,de mostanában egyre többször megkapom,hogy undorítóan nézek ki. :( Pedig már 20 éves vagyok,de még mindig önbizalomhiányban szenvedek.Miért nem tudják egymást úgy elfogadni az emberek,ahogy vannak?Én sem bántok senkit.Aki szeretné küldök kérésre képet,de csak az őszinte véleményeket kérem.Ha ocsmány vagyok,akkor ocsmány,de ne higyjek olyat,ami nem igaz.:)

2019. jan. 5. 13:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz.
2019. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz. Őszinte leszek.
2019. jan. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
2. köszönöm a kedves szavakat <3
2019. jan. 6. 18:46
 24/26 anonim ***** válasza:
nekem is kuldhetsz, ha meg relevans :)
2019. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Gyönyörű szép vagy! :) Egyáltalán nem vagy ocsmány! Aki azt mondja, az buta!
2019. jan. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha napi szinten konkrétan hozzád vágják, hogy “undorítóan nézel ki”, “ocsmány vagy”, az azt jelenti, hogy értelmi fogyatékosok vesznek körül. Mentális ember nem mond ilyet semmilyen szövegkörnyezetben senkinek. Ilyet még akkor sem illik rákiáltani valakire, ha igaz lenne.

Ergo: NEM veled van a baj, hanem velük. Ha én tehetném, messziről elkerülném az ilyen szellemi/lelki nyomorékokat, és semmilyen kapcsolatot nem ápolnék velük.

Nem tudom hol/mit tanulsz, dolgozol, vagy konkrétan kik azok, akik ezeket a fejedhez vágják (távoli ismerősök, iskolatársak, szülők, random emberek az utcán), de a lényeg, hogy legyél tisztában az értékeiddel.

A mai világban az vagy, amit a “kirakatba teszel”. Ha látják rajtad, hogy bizonytalan és félénk vagy, akkor csak azért is le fognak húzni, és az összes őket ért tragédiát rajtad fogják levezetni, mert látják rajtad, hogy sebezhető vagy, nem fogsz rájuk asztalt borogatni, és “veled megtehetik”.

Keményítd ki magad, sz*rd le az összes rosszéletű, begyöpösödött idiótát. Nem érdemlik meg a figyelmedet.

Öltözködj/sminkelj úgy, ahogy te akarsz.

Én csúnyábbnál csúnyább lányokat látok, akik a fastfashion ruháikkal, az arcukon levő három kiló vakolattal önjelölt bálkirálynőnek képzelik magukat. De mivel mégis “ez van náluk a kirakatban”, így őket ezért nehezebben szólják le.

2019. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!