Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet elkerülni, hogy ne...

Hogy lehet elkerülni, hogy ne legyen ráncos a szemem alatt a szoláriumtól?

Figyelt kérdés
Már egy éve nem voltam lehet sokat jártam mert el kezdtem ráncosodni a szemem alatt mikor nevetek. 23 vagyok. Viszont fekete a hajam és hulla fehér lettem ez idő alatt. Nagyon zavar. El kellene járjak legalább heti 1x

2019. jan. 6. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Gyönyörű lehetsz 23 évesen ráncosan. Még bőven a feszes bőrnél kéne tartanod....De biztos megéri oda járni. Elkerülni sehogy nem lehet, ránctalanitó krémet használhatod. Azt is ésszel mert a bőröd hozzászokik.
2019. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves vagyok, életemben 3x voltam szoliban, hulla fehér vagyok folyamatosan, rendesen ápolom a bőrömet, nepi 3 liter vizet iszok és igyekszem egészségsen enni valamint mozogni is. És ráncos a szem alatti terület. Genetika kérdése is.
2019. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy valóban nagyon kàros a szoli. 40 éves kor körül fog elő jönni hogy mi is történt a bőrrel. A bőrünk nem felejt, szépen mindent megjegyez.

Aztan amikor az öregedési folyamatok felgyorsulnak , szabadgyökök jönne létre.


Amúgy a mesterkozmetikusom ahol gyakorlaton voltam, ő mindig mondta hogy ő letakarja a fejét törölközővel, hogy ne érje sugárzás a szoliban.

Az arcunk amugyis több napfényt lát és nem fog elütni a test színétől, kivéva ha rengetegszer mész és màr szinte sárga vagy.

2019. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoli mellett sehogy.
2019. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!