Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 6 év után vettem ki az ajakpie...

6 év után vettem ki az ajakpiercingem, vajon mennyi idő alatt forrhat be?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hete fel van dagadva az alsó ajkam, allergiára gyanakodtam, (vasárnap el is hagytam a gyanúsított szájvizet) hétfőn írt ki a doki allergia gyógyszert de még mindig 2x akkora az ajkam... Ma már éreztem, hogy irritálja a piercing ezért nemrég kivettem és félek, hogy beforr, mert gondolom kicsit pihentetni kéne most, hogy elmúljon a duzzanat....

2019. jan. 8. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog rendesen beforrni (tesómnak 8 év telt el s látszik, csak a kis szakálla eltakarja)
2019. jan. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már 1 hete, hogy kivettem naponta 2x beteszem kiveszem úgyhogy még megvan a lyuk csak az a baj, hogy a duzzanat is még mindig. Remélem ha a mandulagyulladásból meggyógyulok, akkor az ajkam is rendbe jön.
2019. jan. 16. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem sebesedik be belül, akkor nem fog beforrni többet.

Pár év után az a belső élő hús begyógyul, bebőrösödik.

10 évig volt bent fülbevalóm, 10 éve nem viselek semmit. Néha elhalt bőrsejtek gyűlnek fel benne, de beforrni nem akar....

2019. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*A száj belső hámja hogy viselkedik azt viszont nem tudom, de 6 év utan hacsak nem pont a lyukban lesz seb, kevés esélyt látok rá.


Barátnőm pár hete vette ki, azóta a legnagyobb heppje, hogy csukott szájjal játszik szökőkutat....(32 éves)

2019. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!