Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Poly gél használata körmön...

Poly gél használata körmön hogy kell?

Figyelt kérdés

Poly gél szettet rendeltem. A csomag tartalma Poly Körömgél

Műköröm (különböző méretek)Műköröm kiegészítők (körömbőreltávoíltó + ecset)

LED-lámpa szárításhoz

Eddig csak körmöshöz jártam és mindíg láttam hogy mielött el nem kezdi építeni az elött ilyen primereket stb. Használ. Valaki leírná nekem az előkészületeket? Meg amikre szükségem van hozzá. És azt is megköszönném ha leírnátok az egész köröm készítés menetét hogy mikor mi következik. Előre is köszönöm :)



2019. jan. 9. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Milyen márka, honnan rendelted? A Kínából érkező bevizsgálatlan(!!!) cuccokkal nagyon óvatosan mielőtt valami durva allergiás reakciót kapsz.

Körmösként engem nem zavar senki aki otthon csinálja, nyugodtan tegye, attól én még nem fogok éhen halni. Csak mondjuk jó lenne ha nem reszelnéd lyukasra a körmöd, vagy okoznál magadnak valami kis fincsi körömágy gyulladást.Ezen kívül baromira nem mindegy hogyan csinálod a körmöd, van ennek egy statikai része, ami hiába néz ki jól maga a köröm és a díszítés úgy le fog esni de inkább törni napok után hogy csak na.. Amúgy meg építeni akarod,tölteni?

Az már más kérdés, hogy nem szárad hanem

köt. Az se mindegy pl hogy milyen erős a lámpád,meg ilyen alap dolgok..Ahonnan rendelted ott olvasd el mit ír és úgy használd ha magadnak akarod vagy menj körmöshöz. Az előkészítést majd összeollózod a netről vagy elmész egy tanfolyamra(ahol mondjuk elmondják hogy hogy kell építeni, mi az a C-ív meddig és mivel reszelj a polygelt szokták hajlítani is stb stb)

Amúgy nagyon jó szett, amibe még egy reszelő sincs de műköröm(???- jó lesz az tipnek is) van.

Mondom, az én munkámat baromira nem befolyásolja hogy te mit és hogyan kensz a körmödre csak mielőtt rendelsz valamit (még mindig nem tudom honnan, milyen márka, milyen polygel egyáltalán? építő? francia? mindegyik? csak az egyik?!) olvasd el hogy az adott oldal mit ír a használatáról-mert valamit csak kell írnia(ha ilyen nincs akkor gondolom, mennyire megbízható) , azt meg ne más keresgesse már ki úgy, hogy nem tudjuk pontosan miről van szó.

2019. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vigoshop.hu -ról rendeltem.

Ma kaptam meg a csomagot reszelőt is kaptam hozzá. És levan írva hogyan kell használni, és videót is néztem. De nyilván kell hozzá primer stb. Arra lettem volna kiváncsi hogy mit szerezzek be még hozzá és azokat mikor hasznàljam.... nyilvàn azért kérdeztem hogy ne rohadjon le a körmöm . Nekem suli mellett nincs időm tanfolyamokra járni ahogy körmöshöz sem. Ha lenne nyilvàn oda mennék.

2019. jan. 11. 18:49
 3/9 anonim válasza:
Szia érdekelne tartós az ezzel készitett köröm,én is nézegetem kacérkodom vele.
2019. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 klauccs válasza:
Szia, esetleg tapasztalatot tudnal mondani? 🙂
2019. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
89%

#1-es légyszíves legközelebb az arcodból vegyél vissza és a kérdésre válaszolj :) mert annyit írtál de semmi lényege nincs csak pampogsz, "engem nem érdekel", "engem nem befolyásol" stb.

Egyébként, kedves kérdező engem is érdekelne róla vélemény, sajnos segítséget nem tudok nyújtani mert én sem végeztem még iskolát.

2019. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Timi20000 válasza:
84%
Az első válaszoló, egy f+aszkalap... Kit érdekel hogy ő nem fog éhen halni?? Fáj neki hogy az emberek kezdik felfedezni az otthoni egyszerűbb körömkészítést, és nem akarnak otthagyni vagyonokat egy "képzett" körmösnél?? Aki sok esetben otthon a sufniban várja a vendégeket számlaképtelenül? Tisztelet a kivételnek! Természetesen oda kell figyelni a higiéniára, és a megfelelő technikára, hogy nehogy valami bajt okozzunk magunknak, de az internet tele van megbizható forrásból származó infókkal, hogy mit hogyan kell csinálni. Én is ki fogom próbálni az említett szettet, persze primer, és gombaölő szer segítségével.
2019. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Deelah válasza:
Sajnos nekem nincs jó tapasztalatom, mindenféle előkészítő cucc használata mellett sem marad fent, lepotyog. Bánom, hogy ennyit költöttem rá.
2019. nov. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen keszleten, szép eredményt lehet elérni vele,de a tartóssága kevesebb mint a szalonban készítettnek.

De szeribtem megéri,mert oké nem Olyna tartós de nem is kerül 5 ezerbe ..és még ez olcsónak számít ahol kormosnél voltam.

2019. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nikoláj Gyeprefos válasza:
100%

Sziasztok! Bar en nem vigoshoprol hanem wishrol rendelem es keszitem rendszeresen vele a kormaimet melyek 4hetig birjak (lehet birnak tovabb is de en 3-4het utan toltom)

Szoval szerintem a tipp amit adnak hozza nem jo, vagyis nehez felhelyezni ugy hogy ne folyon ki vagy ne legyen buborekos, eppen ezert leirom en hogy hasznalom

Elokeszitem a kormom: borfeltolas kaparas, bolyhositas majd johetnek az elokeszitok nail prep,primer(szemely szerint savmentes)

Majd fogom a sablont es ugyanugy mint a zseles vagy porcelan koromepitesnel megepitem vele a kormot. Sokal konnyebb vele a munka mint zselevel vagy porcelannal, szoval ne ijedjetek meg.

A legyeg az elokeszitesben es az anyagfelvitelben van ha alaposan csinalod tartos kormeid lesznek.:)

Meg annyit hogy ennel is fontos az alapreteg keszitese. Ne egybol vigyetek fel bagy adagot. Eloszor egy nagyon velony reteg majd utanna mehet a nagyobb mennyiseg

2020. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!