Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyenge, könnyen törő körömre...

Gyenge, könnyen törő körömre megoldàs?

Figyelt kérdés

Egy hónapja elkövettem azt a hibàt, hogy csinàltattam gèllakott. Azóta a körmöm csúnyàn törik, fénytelen és gyenge. Ezen szeretnèk változtatni, mert nem szeretem tövig vágni..

Sportolok heti rendszeressèggel, rendesen tàplálkozok, extra vitamint is szedek, talàn csak a folyadèk bevitelem problèmás picit.

Hogyan tudnàm segíteni a körmöm regeneràlódásàt jobban? Esetleg orvoshoz kellene fordulnom?


2019. jan. 11. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok vitamin, ami erősíti a körmöt és idő!
2019. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lecserélődik a szétreszelt rész, olyan lesz, mint előtte.

Nem a géllakk teszi tönkre a körmöt, hanem a béna körmös, aki szétreszeli a körmöd.

2019. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vitaminok, idő és próbáld meg röviden tartani.
2019. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én essence márkájú átlátszó körömerősítő lakkot használok és hetente 1x újra kenem. Nőni nem fog gyorsabban tőle meg ilyenek, de tényleg megerősödik. Én azért vettem, hogy ne tudjam rágni és miután több hétig használtam olyan kemény lett, hogy bele is törne a fogam.
2019. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Idő. Szétreszelte a körmös, amint lenő az összebarmolt rész olyan lesz mint régen. Csak türelem.

Én lekapartam a géllakkom, most hozzád hasonlóan várok és folyamatosan vágom amíg le nem nő :(

A körmöd halott, ami már szét lett cseszve nem fog regenerálódni, de az új rész szép lesz.

Esetleg dobj fel valamilyen makacsabb körömlakkot (pl csillámos) ad egy kis plusz tartást.

2019. jan. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor marad a várakozàs :)

Sajnos nekem nem a szètreszelés a problémàm, alig bolyhosították meg. Néhány szimpla körömlakk is szétszedi sajnos a körmeim szerkezetét.

2019. jan. 12. 08:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott sem akörömlakk a ludas, hanem a lemosó szárít. De a géllakk SEMMIT nem csinál a körmöddel
2019. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!