Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mennyire nézitek azt...

Fiúk! Ti mennyire nézitek azt a párválasztáskor, hogy a lány pattanásos-e? Mennyire zavar titeket?

Figyelt kérdés
Lassan 16 éves leszek és már elég régóta szenvedek a pattanásokkal. 2018 nyarán már nagyon meguntam ezért elmentem bőrgyógyászhoz. Kaptam rá gyógyszert és krémeket is amiket a mai napig használok. Most már nincsen sok pattanásom csak néha 1-2, de hegek még vannak az arcomon. Nem mondom, hogy brutál, mert láttam már rosszabbat is, de érdekelne a véleményetek. Lányok véleményét is szívesen fogadom. Próbálok kitartó lenni és reménykedni, hogy a hegek is elmúlnak idővel, de úgy érzem, hogy ez miatt nem vesz észre az akit szeretném, hogy észre vegyen. (Én így érzem). Régebben használtam alapozót is, de az én arcomon nem mutat jól szerintem szóval abbahagytam. Most már csak korrektort használok, ami nem ad teljes fedést. Előre köszönöm a válaszokat:)
2019. jan. 12. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem zavar egyáltalán. Aki nem vesz észre, az nem emiatt nem vesz észre, az biztos.
2019. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar,nem a hibákat keresem.
2019. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban nem zavart, elmúlik...
2019. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván esztétikusabb egy szép arcbőr,de ha valóban 1-2van már csak a hegek pedig nem nagyon látszódnak akkor nem gond.Illetve becsülendő,hogy te tényleg szakemberhez fordultál nem úgy mint a korodbeli lányok akik kozmetikusokbak képzelik magukat.
2019. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!