Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baratnom azt állítja ha...

Kiwilany124 kérdése:

Baratnom azt állítja ha valaki festi a hajat extrém színekre vagy percinget csináltatt annak pszichés problémái vannak . Ez mennyire igaz? Ti is ezt gondoljatok? Fiúk nektek bejön ha egy lány percinges?

Figyelt kérdés

2019. jan. 13. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Én megéltem egy ilyen korszakot, valamilyen szinten egyetértek.

Félreértés ne essék, szerintem teljesen rendben van, ha valaki felnőtt és így érzi jól magát, de én kicsit gyerekesnek tartom már így visszatekintve. Én is hülyeségnek tartottam, de 99%-ban úgy jó az ember, ahogy van, maximum finomhangolást igényel.

A hajamat már nem festem, sminkelni csak úgy szoktam, hogy kiemeljem, amim van. Ennek ellenére tetoválásaim vannak és a füleimen is több lyuk van.

Ez egy érdekes dolog egyébként, hogy az ember miért áll neki változtatgatni magán.

Mikor kék, zöld, lila, piros hajam volt, több piercing az orromban, máshogy öltözködtem, akkor úgy éreztem magam "énnek", most már el sem tudom képzelni magamat úgy.

2019. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Pontosan igy vagyok,mint az első hozzászóló.

14 eves koromban kezdodott az a korszakom kb 16 eves koromig tartott.

Már el nem tudnám magam úgy képzelni szines hajjal. Pedig nagyon durván festettem magam feketére, szines hajam volt,feketebe jartam...


Már tök átlagos lettem nem festem a hajam, nem sminkelek, átlagos visszafogott ruhákban járok.....😊

22/L

2019. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.
2019. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a legtöbb esetben
2019. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ne ragodj ezen ki miert csinaltat, es egyáltalán mit csinal.Van akinek igen nehez idoszaka van, van akinek csak tetszik es azert.


Ha szeretnel piercinget ne azert tedd, mert hogy a fiuknak tetszik... Magadnak kell tetszeni,akkor fogod jol erezni magad, ha elegedett vagy magaddal, függetlenül a piercingtol és a hajszinedtol.

2019. jan. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Inkább ammak vannak pszcihés problémái, aki a külső alapján ilyen következtetéseket von le.
2019. jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy! Kamaszkorban természetes, hogy az ember folyamatosan keresi önmagát, és közben kipróbál sokféle dolgot. Kinézetben, viselkedésben és stílusban egyaránt. Aki nyitottabb személyiség és olyan az ízlése hogy ez tetszik neki, az simán megcsinál ilyeneket. Próbálgatja, hogy milyen, hogyan érzi magát, hogy viselkednek vele mások. Ez általában elmúlik, amikor az ember felnő és rátalál a saját stílusára, ami ritkán jelenti a piros hajat rengeteg piercinggel. Felnőtt korban ritkább az ilyen kinézet, de akkor sem jelent problémát.


Szerintem minél több dolgot kipróbál egy kamasz (természetesen ami biztonságos), annál jobb, mert annál többet fog tudni önmagáról később.

2019. jan. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van olyan ember, akinek pszichés problémái vannak, és ezért csinálja, de szerintem ezt nem lehet ráhúzni mindenkire, aki így néz ki. Nekem is van pár piercingem, és két színű a hajam, bár nem olyan extrém. Ezt annak tudom be, hogy "művészlélek" vagyok, fontos nekem az esztétika, és van egy egyedi stílusom. Az a véleményem, hogy a frizura, smink, (test)ékszerek, tetoválások, és az öltözködés is egyfajta művészet, és mint egy festő, én is szeretek egyedit alkotni, olyat, ami a saját stílusomat tükrözi. Ha ez pszichés probléma, akkor én inkább leszek problémás, mint normális :D

A harmadik kérdésre pedig: Nem vagyok fiú, de a barátom az, és neki nagyon is bejön az ilyesmi, de ismerek még egy rakat másik srácot, akinek tetszik a színes haj meg a piercingek.

2019. jan. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

minél súlyosabbak lettek a tüneteim, annál inkább szedtem ki a piercingjeimet.

a barátodnak vannak súlyos problémái inkább...

2019. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!