Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelvpiercing? Vélemények róla?

Nyelvpiercing? Vélemények róla?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is csináltatni csak nem tudom hogy bele merjek-e vágni.. parázok attól hogy fájna vagy valami.. ezzel kapcsolatban érdekelnének a tapasztalatok! Előre is köszönöm!
2010. jún. 29. 23:51
 1/10 anonim válasza:
0%
ha már csak ez segít rajtad... am nekem nem jön be de te tod
2010. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem se nagyon jön be.

nem elrettenteni akarlak vele,de én hallottam ,egyik ismerősöm mondta,hogy egy csajnak csináltak nyelv pc-t és utána semmi ízt nem érzett,úgy elbaszták vele:S

2010. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

nekem is van,és imádom :D

nem béna pc-snél kell csináltatni.

csekkold le,hogy milyen munkái voltak,és nem lesz semmi baj.

2010. jún. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

00:06

ha normális helyen csináltatod(ahol pl mindig új tűt használnak, minden fertőtlenítve van, szabályosan dolgoznak, papítjuk van róla, stb) akkor ilyen problémák fel sem merülhetnek. Amúgy nem fog gájni. A második legfájdalomentesebb pc véleményem szerint. Bár ha lefújják lidokainnal(remélem ez az az anyag, így este nemtom) ami elérzésteleníti és nem fog fájni, de érezni fogod.

2010. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Nekem egyik pc sem tetszik, de a nyelv..Hát az aztán végképp gusztustalan.
2010. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ha debreceni vagy, tudok egy jó helyet. igaz, én nem nyelvpc-t csináltattam nála de tényleg profi a srác.

egyébként meg, ha akarod, vágj bele!

2010. jún. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd be a keresőbe, h nyelv piercing tapasztalatok...ki fog dobni egy fórumot, ahol a pc-sek osztják meg tapasztalataikat...anno én is onnan tájékozódtam, és már 3 éve boldog tulajdonosa vagyok a kicsikémnek.Semmi gondom nem volt vele, a ne fogsz ízeket érezni duma meg csak kamu...viszont tényleg olyan helyre menj, amit dícsérnek, mert vannak veszélyei...és igen, FÁJNI FOG.
2010. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem fog fájni,csak kellemetlen lesz az első 2 nap.És rendes piercingesnél csináltasd.Nekem már 7éve megvan,semmi gond nincs vele.

22L

2010. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi válaszokat.. amint láttam oszlik a vélemény van akinek jobban fáj van akinek kevésbé.. bár gondolom ez az emberi tűrőképesség ..fájdalom küszöb oka ..


azért még kíváncsi lennék több véleményre is:)

2010. jún. 30. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:

én eléggé jól bírom a fájdalmat nem nyavajgok meg semmi inekcióktól sem félek ..

nekem nem fújták le lidokainnal és semmivel se mert azt mondta piercinges h felesleges és igen nagyon nagyon fájdalmas volt.

de ha elötte lelidokainozzák akkor nem lesz gond.. (:

2011. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!