Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágítás mivel?

Fültágítás mivel?

Figyelt kérdés

4mm-ig ki tudtam tágítani a fülemet, de innen tovább nem akar menni van 6 mm~es csigám, tüském, tágítóm is, de azzal se megy - nem megy kintebb a tüske és a csiga sem.


Áprilisig szeretném kitágítani 12esre (a másikat már évekkel ezelőtt kitágítottam).

Negatív kommenteket nem kérek, az én testem, én döntésem. Tanácsot kérni jöttem ide. Köszönöm!


2019. jan. 22. 21:22
 1/2 anonim válasza:
Szia! Sikositsd be rendesen a fültágítót és a füledet is. Kérj segítséget olyanról akinek szintén van. Nekem az első fültágítóm 3mm volt, rohadtul fájt, de egy ismerősöm át tudta tolni a fülemen. Én a tüskét ajánlom, nekem csak az vált be tágításra. Mind a két fülem 14mm jelenleg. 19/L
2019. jan. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A csigát told be ameddig bemegy, aztán ha hagyod kicsit, akár pár órát, tovább tudod tolni. De ha bekened vazelinnel, könnyebb dolgod lesz. Nekem 22es mindkét fülem, de soha nem erőltettem egyből át a csigákat rajta, hanem addig toltam ameddig nem fájt annyira, aztán később mikor kezdte szokni a fülem egyre beljebb tologattam.
2019. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!