Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Fültágítás? Már 6 mm tüske van a fülemben, és még nem tudok szilikonos tágításra áttérni.

Vettem 8 mm-es szilikont, de az nem jó még, nem tudom azzal tágítani, tehát még tüske kell. Milyen méretig szükséges a tüskével való tágítás, hogy utána már szilikonnal tudjam?

Vagy a kívánt méretig csak tüskével tágítsam?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fültágító, tüske, szilikon

aug. 10. 11:26  Privát üzenet  

A válasz
Blueskin nevű felhasználó válasza:

10 mm-ig jobb a tüske vagy a csiga hozzá, mármint annak, aki így, fokozatosan tágítja. Utána 3-4 hétig lehet hordani mást is, nem feltétlen kell szilikont, amúgy is eléggé tud büdösödni a szilikon, míg a fémeket vagy fákat, ásványokat jobb tisztítani is. Ásvány, vagy fémek azért jobbak, mert nehezebbek, evidens az ékszer súlya is tágít. Ahhoz, hogy ne táguljon tovább vele éjszakára ki célszerű venni.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 13. 05:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tágítsam tovább a fülem? Most kb 5 mm nagyságú, az egyel nagyobb sehogy sem akar belemenni, ilyen lyukas közepe van, nem tudon beleordítani a fülembe sehogy, megpróbáltam...
Elkezdhetem így a fültágítást, vagy várjak vele?
Szerintetek lehet olyat csinálni, hogy egy fog helyére egy kisebb ilyen tüskét tegyenek?
Miért szinte minden divatoldalon ez a csücsörítős, pirított bőrű, szilikonos mellű, póthajú modell szerepel, nem találnak természetesebben pózoló és kinézetű modellt?
Fültágító témában tudnátok segíteni? Lenne pár kérdés lent.
A szilikonos karkötő nyúlik egy kicsit, amikor felvesszük? Vagy ha nyújtják, akkor lehet-e baja?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!