Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a szakáll még...

Szerintetek ez a szakáll még elmegy, vagy visszataszító a nők számára?

Figyelt kérdés

A nők többsége nem szereti a szőrös arcú férfiakat, viszont én szeretem az arcszőrzetem és nem szívesen borotválom le.

Volt olyan csaj akinek tetszett, de olyan is akadt, aki irtózott a csókomtól.


[link]


2019. jan. 24. 21:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem ez még elmegy!!
2019. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem 1-1,5 centis,bár csak az államom és bajszom van,tehát semmi pajesz. A csajok imádják..
2019. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Nehogy már a kislányok miatt, levágd a férfias szakállad!

Légy az aki szeretsz lenni, ne mások véleménye befolyásoljon.

2019. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem taszító! Sokkal jobban tetszik nekem a borosta mint a teljesen csupasz arc ! :)
2019. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó, nem taszító!
2019. jan. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez tök jó. Ápolt és jól áll a viselőjének.
2019. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ezek szerint nem a szakállammal van a gond, hanem a jellememmel, ugyanis nem sikerül hosszú távra barátnőt szerezni.
2019. jan. 25. 10:28
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Te vagy a képen? *-*

Ez pont jó, silusos és vonzó nagyon! Ha te vagy a képen, akkor semmit se változtass, mert irtó férfiasan nézel ki!


Az én párom mindig borotválta, mielőtt megismerkedtünk, aztán egyszer javasoltam, hogy hagyja meg és csak formára vágja. Hát mondanom sem kell, hogy kisfiúból igazi férfivá vált.

22n

2019. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Biztos, hogy nem a kulsoddel van a gond. Jo kinezesu 'gyereknek' tunsz. En peldaul azt ruhellem a legtobb ferfiban, hogy koltekezo tipusok. Elherdaljak az osszes penzuket, igy nem lehet veluk tervezni hosszutavon. Az autovasarlas, majd -fenntartas, egyeb luxusigenyek pl. utazgatas kulfoldre mindig sokkal fontosabb, mint hogy felretegyenek akar sajat lakasra (a lakas felere, hiszen jo esetben a masik felet a no fizeti), vagy ha netan van mar (meglesz szuloi segitseggel), akkor a leendo gyerekenek nem tesz felre semmit, csak szorjak a penzt, nem gondolva a jovore, akar csaladalapitasrol, akar a sajat nyugdijaseveikrol legyen szo.
2019. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#8: igen, én. Más képét nem merném feltenni. :)
2019. jan. 25. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!