Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a szakáll még...

Szerintetek ez a szakáll még elmegy, vagy visszataszító a nők számára?

Figyelt kérdés

A nők többsége nem szereti a szőrös arcú férfiakat, viszont én szeretem az arcszőrzetem és nem szívesen borotválom le.

Volt olyan csaj akinek tetszett, de olyan is akadt, aki irtózott a csókomtól.


[link]


2019. jan. 24. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő hogy ki mit szeret.

Van aki a sima babaarcot szereti, van aki a hosszú dús szakállat, stb.

Én speciel páromnak nem engedem hogy hosszúra növessze (nem azért mert nem tetszik a hosszú, csupán neki nem áll jól). De a bajszot meg nem tudnám elviselni rajta

Gondolom neked is van egy bizonyos zsánered. Teszem azt nem szereted a szeplős lányokat, ezért bármennyire is vonzz a személyisége, nem tudsz elvonatkoztatni attól hogy szeplős és ezért nem vonzz annyira

2019. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tökéletes ez így nekem bejön :)

24L

2019. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a szakáll. Nem mindenkinek áll jól, de neked igen. Szerintem ne vágd le! 16L
2019. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ez igy ahogy van. Én kifejezetten szeretem ha egy férfi szőrös. 19L
2019. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik a szakállas, mint a csupasz arc ;]
2019. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!