Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ronda vagyok?

Mit tegyek ha ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Akármit csinálok,akármilyen jó a ruhám,a hajam rém ronda vagyok.A fejem ovális,a homlokom nagy és ez ami miatt az egész összhatás rossz.Van rajtam felesleg nem is kevés de már belekeztem a fogyásba.Hogyan tudnék a külsőmön javítani?

2019. jan. 26. 10:01
 1/5 anonim válasza:
100%

Alak formálás, de nem csak fogyással, hanem sporttal is.

Ami a legfontosabb, az az elfogadás, mert sokat tudunk tenni a külsőnkért egy bizonyos szintig, de utána már el kell fogadnunk azt ami van, ha elfogadod magad, akkor a kisugárzásod is jobb lesz, és sok ember már ezzel is eladja magát.

2019. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magas homlokhoz esetleg vágathatnál frufrut.
2019. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az étkezéseden változtass legelőször.

Cukor nélkül is finomakat lehet enni, emellett fuss ússz vagy tornázz.

Nincs ronda nő! Te sem vagy az!!! Főképp ha adsz magadra. :)


Magam homlokhoz egy szép frufrut képzelnék el, persze nem azt az egyszerű egyenes szembelógót sokféleképpen lehet vágatni!

Kitartás te SZÉP NŐ! 😊

2019. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sminkelni szoktál? Tudom, hogy nem megoldás, de önbizalmat is adhat, csak ne felejtsd el, hogy smink nélkül is szép vagy. Egy kis szempillaspirál, korrektor és szemöldökceruza sokat dobhat, csak ne ess túlzásba.
2019. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos korban én is meg voltam győződve erről, s szerintem mindeni így van vele.

Ha visszanézem az akkori fényképeimet, egy gyönyörű lányt látok!


Várd meg, míg kinövöd (tudom, hogy szar ezt hallani, meg hogy nálad nem erről van szó, borzalmas leszel akárhány év múlva is, mert ez nem egy érzés, hanem tényle így van, stb. nyugi. Amennyit megtehetsz, tegyél meg, sportolj, hordj olyan ruhát, ami tetszik neked, törődj a hajaddal, kérj öltözködési tanácsot valakitől, akiben megbízol és mosolyogj)


Addig is: https://www.youtube.com/watch?v=7rCasoe3KTo


Nekem ez a kedvencem, de a neten millót találsz még.

Puszi!

2019. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!