Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit javasoltok egy ronda...

Mit javasoltok egy ronda férfinak, mivel javíthatna a külsején? 24F

Figyelt kérdés

Az arcszőrzetemet nem szoktam meghagyni, mert kimondottan előnytelenül áll. A szemöldökömet szedem rendszeresen, szóval nincs összenőve. Fodrászhoz is járok minden hónapban és olyan frizurát vágatok, ami előnyös a fejformámhoz. Ezen kívül mit tudok még tenni? Régebben sportoltam 3 évig, ezt mindenképp szeretném újrakezdeni, mert másfél év kimaradt bizonyos okokból. Az öltözködésben kicsit tanácstalan vagyok, inkább a sportosabb, lazább stílust szeretem, edzőcipő, slim fit farmernadrág, bőrkabát stb stb.

A magasságom 190 cm, a testsúlyom 83 kg, a szemem és hajam barna, utóbbi viszonylag rövid. A vállaim szélesek és a karom egész izmos, viszont a mellkasom gyenge és a lábaim sem túl vastagok, inkább nagyon hosszúak.


2018. aug. 11. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
BMW, Mercedes. Nyugi, semmi baj nincs veled, csak az önbizalom hiányzik ! Sosem nevezzük rondának magunkat...
2018. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. az első válaszolóhoz csatlakozik részben, nincs energiám idézeteket hajkurászni, de H.G.Wells írt olyasmit, hogy a férfinak nem kell szépnek lennie, elé ha tud beszélni. Könnyű poénkodás, de a lényeg, hogy megint az a k. kommunikáció a ludas...
2018. aug. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!