Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normalis igy erezni?

Normalis igy erezni?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon karcsu alkatom volt, de elegge egeszsegtelenul ettem az evek alatt es a 175 centimhez felhiztam 66 kilora. Borzasztoan erzem magam, mert kiskorom ota modellnek keszulok, es az evek soran is felfedezett egy csomo nemzetkozileg is elismert ugynokseg az arcom miatt, de egyszeruen nem tudom rendbetenni az alakom.. meghat ugye a naracsbor, striak. Annyira buntudatom van, ugy erzem, hogy kihagyom eletem nagy lehetosegeit eppen es nagyon rosszul erzem magam, amikor vekony, feszes lanyokat latok tokeletes borrel, mert tudom, hogy en is nezhetnek ki ugy, ha odafigyeltem volna regebben.

Nem betegesen vekonyra szeretnek fogyni, csak ilyenre: [link]

Normalis, ha ilyen erzeseim vannak? Probaltam elfogadni magam, de egyszeruen nem megy. 16/L



2019. jan. 26. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem ez a lány nem szép. Persze ez egyéni vélemény, de szerintem az arca szép, de a testalkata nem. Olyan deszka...

A te magasságodhoz elég lenne 5-6 kilót lefogyni. (Ezt azért nem sok, egy kis életmódváltással könnyen összehozható) Milyen testalkatod van?

Nem tudom, hogy ez mekkora motiváció, de ha esetleg valóban 5 év múlva te lennél az egyik legkeresettebb modell, akkor bizony minden nap edzened kell órákat, és diétáznod kell. Nem ehetnél karácsonykor töltött káposztát :) (Nekem is lett volna lehetőségem modellkedni, de én nem akartam, hogy ennyire beleszóljanak az életembe. Plusz, fehérneműmodellt akartak csinálni belőlem, és ezt nem tartottam előnyösnek párkeresésnél...)

2019. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Homokora alkatom van.

Igazabol az zavar, hogy keves alkalommal eszek, karacsonykor is osszvisz ha egy bejglit ettem, csakhat regebben ugye evekig mentek a gyorskajak, uditok, feherlisztes etelek es most nagyon nehez ledolgozni a felesleget, foleg igy, hogy kb. 17 kilot szeretnek leadni. Meg a boromet is elegge feltem, hogy nem lesz a “regi”.

Amugy koszonom a valaszt:)

2019. jan. 26. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen alkatom van ... hidd el egy átok. Azért járok kondiba edzeni, fehérjeporozni, kalóriát számolni az ételekben, hogy hízzak. Ne akarj ilyen lenni. Sokan azt mondják irigyelnek, de nem igaz. Ha valaki természeténél fogva ilyen, az nagyon utálja magát érte hidd el. Inkább lenne egy kis feleslegem mintsem így ahogy most vagyok. Ha gondolod írj privátot, beszélgethetünk.

23N

2019. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia most mit szeretnél? Elfogadni így magad? Mert a 175 centihez 65 kiló a tökéletes úgyhogy nincs semmi probléma a súlyoddal. Vagy változtatnál? Tudnál annyit fogyni amennyit az első írt csak sok sport és egészséges diéta kellene. Simán meg tudnád csinálni ha nagyon akarod és ha sportolsz, egészséges vagy lehet szép bőröd. Hidd el nekem sikerült. De szerintem így is jó a súlyod nem muszály fogyni:)
2019. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!