Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire vagy miben követitek...

Mennyire vagy miben követitek kedvenc sztárotok stílusát?

Figyelt kérdés
Stílus alatt öltözködési szokásokat, tetoválásokat, plasztikai műtéteket, szépségápolási termék használatot vagy hasonlókat értek. Olyanra gondolok, mint pl. látjátok Matt Bomert a legújabb filmjében és hasonló szakállat vagy ruhát kezdetek el hordani, úgymond követve a stílusát.

2019. jan. 31. 12:18
 1/5 Metionin ***** válasza:
62%
Így ahogy írod semennyire, bár kifejezetten kedvenc sztárom sincs. Viszont vannak stílusban, szabásban vagy mintában hasonló cuccaim mint a kedvenc bandáim tagjainak. Múltkor felröhögtem mert az egyik banda kirakott egy videót és az egyik zenész ugyanolyan pólóban volt mint amilyenben én ültem a gép előtt. Ez azért elég ritka mert az általam szeretett bandákban mind férfiak vannak, én meg nő vagyok.
2019. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan durvan en sem, van egy-ket kulfoldi lany instan akiknek nagyon bejon a stilusa, oket sem masolom, csak ihletet meritek. :D Meg ha masolnek valakit olyan birkanak ereznem magam.
2019. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Semmiben nem követem senkiét kb 10 éves korom óta, akkor is csak az egyik oszt.társamét próbáltam
2019. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmiben főleg, hogy a kedvenc sztárom férfi.

Nem követek kifejezetten sztárokat, ha véletlen látok valamit és tetszik azt átveszem, de nem az adott híresség miatt. Pl mentem már Taylor Swift fotóval fodrászhoz, nem szeretem, nem hallgatom de valahol megláttam egy képet és megtetszett a fazon amit akkor viselt.


Hétköznapi életemre is igaz, láttam már meg vadidegenen olyan holmit ami annyira megtetszett, hogy muszáj voltam hasonlót keresnem.

2019. febr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván inspirálódom, de nem embertől, hanem kinézettől függően. Csak azt veszrm fel, ami nekem tetszik, és természetesen vannak ötletadóim, mint mindenkinek (aki ezt tagadja, hazudik, mivel nincs új a nap alatt), és ezekből (is) alakítom ki a saját stílusomat. Persze az inspirálódás nem egyenlő a majmolással.
2019. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!