Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kedves Válaszolók. Azokban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Válaszolók. Azokban az esetekben amikor férjeteknek, élettársatoknak van már gyermeke/gyermekei előző házasságából, a válás után mennyi idő múlva jött nálatok a közös gyerek? Az előző házasságból az anyuka, hogy viselte ezt?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok, nem hinném, hogy itt most annak lenne jelentősége, hogy ki miatt ért végett az előző házasság. Köszönöm
2011. nov. 15. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjemnél a válásunk után 3 évre jött egy kislány.Én örültem neki,mert tudom,hogy a volt férjem boldog házasságban él.

Én is férjhez mentem,de nekem a volt férjemmel van egy közös fiúnk.Az új házasságomban nincs közös gyerek,tudatosan.Sem a férjem,sem én nem akarunk több gyermeket..

2011. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, szép dolog, hogy örülsz a férjed új boldogságának, új gyermekének!!Ritka az ilyen! :) Nálatok megkérdezhetem, hogy miért volt tudatos döntés az hogy nem vállaltok közös gyereket? Esetleg életkor miatt vagy egzisztencia? És az új férjednek van gyermeke előző kapcsolatból?
2011. nov. 15. 10:16
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Párom 2 éve vált el, mi jövöre házasodunk júniusba és már onnantól fogunk próbálkozni a babóval. :) az ex nemtudom h viseli majd, volt mikor azt hitte terhes vagyok és totál kikattan párom kislányát sem adta oda láthatásra emiatt. Pedig csak pletyka volt az egész. Ha majd télleg várandós leszek kitudja majd mit tesz megint. Amúgy ö csalta meg és hagyta el a páromat, de mégis ahol tud keresztbe tesz nekünk.

ti szeretnétek babát?

2011. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:( Hát valahogy sejtettem, hogy ilyen választ fogsz adni...egyszerűen nem bírják elviselni ha a volt fér egy másik nő mellett megtalálta a boldogságot. Nálunk ugyanez, anyuka éveken csalta apukát, apuka elköltözött, később kerültem csak én a képbe, mivel náluk még tart a válóper igy tudatosan mi sem tervezzük a közös babát. De mondta, hogy szeretne, és eltudja magát képzelni 3szoros apukának! :) fiatal még az apuka, nekem nincs még gyerekem, férjnél sem voltam,igy tudja jól, hogy vágyom ezekre a dolgokra! és szeretném átélni ezeket az éruzéseket. biztosított affelől, hogy semmi kétsége hogy jó anya leszek majd hisz nagyon becsül engem azért ahogy az ő gyerekeivel is bánok! :) Egyébként már előre rettegek hogy mi lesz ha megtudja a volt feleség, hogy házasodni készülünk és esetleg jön a baba :( rettegek tőle! még jobban kifog borulni mint most :(
2011. nov. 15. 11:43
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ezekszerint sorstársak vagyunk. Ha még nem volt válás nálatok, sok kitartást kívánok. Nagyon aljasak tudnak lenni az ilyen exek. Mi má túl vagyunk mindenen, gyerekkel való zsarolástól, az ellenünk uszításig mindenen. Mióta kiderült h jövöre lagzi lesz kitalálta h újra tárgyaltatja a gyerektartást mert neki több kell (párom mióta elhagyta az exe fizeti rendszeresen, 20ezer Ftot, amit a bíróság ítélt plusz ha a gyerek náunk van mindent megkap). Az exnek nincs munkaelye most az új pasijánal lakik akit 4hónapja ismer. Már csak az ingatlanból kell kifizetnünk de itt is le akart húzni minket pénzzel. De szerencsére jó ügyvédünk van. Ha bármiben tudok segíteni csak kérdezz nyugodtan :)
2011. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oh nagyon jó ügyvédünk van nekünk is köszönjük! :) nálunk apuka 2X 45 ezer ftot fizet. plusz fizeti a lakáshitel felét.(tény, hogy 50-50 % tulajdonú így kell is hogy fizesse) majdnem 1 éven keresztül apuka 2X 120.000 ftot fizetett havonta!! nem volt elég a pénz, csak követelt követelt. ekkor keresett párom ügyvédet, aki felvilágosította páromat, hogy nagyon megvolt vezetve eddig, így az ő tanácsára szinte felére csökkentette apuka a pénzt. no nem kellett ennél több anyukának azonnal fellebbezett, amit nyilván elutasítottak. bírónő már 3szorra hozza meg ugyanazt az ítéletet, hogy elegendő ez a tartásdíj. de anyuka nem ért a szép szóból, és fellebbez folyton! :) hát tegye!
2011. nov. 15. 12:14
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

első vagyok.

A második férjemnek nincs gyermeke,engem vett el életében először..(10 éve vagyunk házasok)

Tudni kell,hogy amikor hozzámentem a fiam 7 éves volt.Voltaképpen mi neveltük fel.A férjem végül is kapott egy 7 éves gyermeket akit a fiának tekint.Igyekeztünk mindent megadni neki,és remélem hogy sikerült is.

Az elején voltak nehézségeink,és akkor úgy voltunk vele,hogy inkább a fiúnkra pontosítunk..Évekkel később meglehetősen jó anyagi körülmények között élhettünk,és élünk..de addigra a fiam kész felnőtt lett,és mi úgy döntöttünk,hogy ezentúl magukért dolgozunk,élünk..Ma az utazás,szórakozás lett fontosabb,és az hogy továbbra is támogassuk,segítsünk a fiúnknak..

Az én részemről két dolog is van oknak:

1. félek a szüléstől( én mondom aki már szült 18 évvel ezelőtt)

2.Már nem éreztem azt hogy egy 18 éves fiú mellé egy csecsemő kéne..Túl nagy a korkülönbség,és ez engem zavart volna nagyon)

2011. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem. És nem lehetett volna kis idő múltán kistestvért? Vagy az már anyagilag lett volna megterhelő?
2011. nov. 15. 12:26
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 12:23 vagyok..

Az első 4-5 évben anyagilag nem akartunk kistesót..Utána azért nem mert idegen országba költöztünk,és ott az volt a fontos hogy munkát találjunk,dolgozzunk,a fiam iskoláit kifizessük..Utána meg már majdnem felnőtt lett a fiam,és már nem is vágytunk gyerekre..Írtam,hogy nem igazán akartunk még egy gyereket..Valahol jobb is hogy így alakult..Már türelmem sem lenne hozzá,főleg hogy látom ma milyen hisztisek,elkényeztetett gyerekek vannak akik csak hisztizni,ordítani tudnak..Köszi,de mi ebből már nem kértünk..Így élvezzük az életet,és utazgatunk mindenfelé...

2011. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A jó ügyvéd nagyon hasznos. :) remélem nektek nem lesz annyi bajotok mint nekünk. Nem értem mért ilyen pénzéhesek. Nem a volt párjának a kötelessége eltartani a gyereket is meg anyukát is. Nálunk is 20ezer gyerektartást fizet plusz kap emelt családi pótlékot meg ö is tegyen hozzá 20ezret és egvan oldva a gond. Meg nálatok is igy kéne csak sajna az exek nem fogják fel ezt.
2011. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!