Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen elengedhetetlen kelléke...

Milyen elengedhetetlen kellékei, cuccai, kiegészítői, tulajdonságai, stb. legyenek egy 30 évesnek, ha trendi szeretne lenni 2 gyerek után, avagy hogyan fiatalítsak magamon nevetségessé válás nélkül?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
nem értem pontosan mi a célod... 30 évesen nem kell magadon semmit fiatalítani!! menj el egy butikba, és vásárolj nyugodtan (persze ha kövér vagy, akkor ne miniszoknyát, és ha nem tudsz járni benne ne vegyél magassarkút) hordj színeket, de ne vidd tulzásba, a divatszínek a lila, mustársárga, arany-ezüst-fekete kiegészítők. nagyon divatosak a sötét csőfarmerek hosszú tunikával. a sminkkel is csak óvatosan spirál,rúzs,szemhéjffesték... v. a szemedet, v. a szádat hangsúlyozd (úgy értem: élénk rúzs visszafogott szemhéj, v. hangsúlyos füstös szemek, de világos-pasztell szájfény-rúzs...) szerintem ami minden nőnek kell, h. legyen: az egy szolid csillogó körömlakk, egy színes hosszú sál egy vastag deréköv ami a kiegészítőket illeti! remélem erre gondoltál, és h. tudtam vmit segíteni :)
2009. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon aranyos a kérdésed :)A legfontosabb, hogy mielőtt bármihez is kezdesz, "mérd fel a helyzetet" :) Ne a negatívumokra koncentrálj, hanem találd meg magadban a szépséget. Minden ezzel kezdődik, hiszen ezt kell majd kiemelned, és ha sikerült, akkor a kevésbé előnyös oldalad már nem is tűnik majd fel :) Ez így van :)

A mások fontos dolog az önbizalom. Enélkül semmi sem megy! Szeresd magad, és ne sajnáld az időt magadtól, mert megérdemled! :)


Ha valóban trendi szeretnél lenni, abban csak annyit tudok javasolni (ami nekem is segített Nővé érni), hogy lapozgasd a divatbibliát- nekem ez a Joy, és a Glamour. Ez nem azt jelenti, hogy ész nélkül vedd meg a bennük található legdrágább cuccokat mert akkor máris divatos leszel, viszont nagyon jó tippeket kaphatsz arra nézve, hogy mi a trendi, és milyen vonalakat kövess.

Ők csak segítség ahhoz, hogy a saját stílusodat egy kicsit felturbózd :) A ruhaválasztásban (én már megtanultam) merni kell vállalni az ujdonságokat, és Te se félj kreativ lenni :)


Segít majd az önbizalomnövelésben, ha kitalálsz magadnak egy jó kis frizurát, és megcsináltatod egy ügyes fodrásszal. Ha viszel képet az elképzelésedről, akkor könnyebb dolga lesz. Akár több fazonból is variálhatton egy neked tetsző és jól álló formát és színt.


Persze a bőrápolás és a sminkelés sem maradhat el. A bőrápolást nem hanyagold el, mert tényleg észrevehető a változás. Viszont nem mindig a legdrágább krémek a legjobbak! Havonta egyszer talán egy kozmetikus is belefér, ő majd szépen kialakítja a szemöldökformádat és bőrápolási tippeket is ad.

A sminkeléshez is jó tippeket ad majd a "divatbiblia", gyakorolj minnél többet (amikor időd engedi).


Válassz egy hódító illatú parfümöt, amit ha magadra fújsz, tudod, hogy Te vagy a legjobb :)


És végül merj szép lenni! :)

2009. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Segítene, ha megírnád, mi a gondod magaddal. A ruházatod elavult? Vagy az arcoddal, testeddel, bőröddel vagy elégedetlen? Úgy érzem, nem tudsz ezekről beszélgetni senkivel? Dolgozol? Vannak barátaid? A férjeddel beszéltél már a megújulási tervedről? Ne érts félre, nem piszkálni akarlak, hanem segíteni szeretnék neked.

Ha nem akarsz ilyen részleteket megosztani, akkor csatlakozom az előttem szólókhoz:

- parfüm

- fizura - új hajszín

- 1-2 színes ruha, akár szokatlan, neked előnyös szabással

- SPORT

- SZABADIDŐS tevékenységek

- finom krémek, habfürdők

Ne félj, nem fogsz nevetségessé válni, fiatal vagy még!

Mindent bele!

2009. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!