Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Honnan tudom eldönteni, hogy helyes/szép vagyok-e?

Figyelt kérdés

Talán butaságnak tűnik ez így, mert tudom, hogy az instant válasz az, hogy: "hát te buta, menj oda egy csajhoz és majd kiderül".

Ám én ennek nem látom nagy valóság alapját tekintve, hogy nagyon nem merek odamenni egy csajhoz.

Mai napon egy kolléganőmmel, akivel így ismerkedtünk picit napon át így jól elvoltunk (frissek vagyunk a mh-en), majd kora délután próbáltam a szemébe nézni. Pici próbálgatás után összeakadt a tekintetünk, ráeresztettem egy félmosolyt, és instant elkapta a tekintetét.

Ám ellenpéldának feltudom hozni, hogy a vonaton és utcán sétálva párszor elkapok női/lány tekinteteket magamon. (általában igazán elegánsan szoktam járni, nekem az alap ruha az az öltöny és előkelő kabát. Persze az arcomat nézik (remélem.))

Régebbről még neten kérdezgettem lányokat (kb 16 évesen), hogy mit gondolnak rólam, és a válaszok többségében átlag felettinek ítéltek. Szóval csak nincs olyan, hogy pár év múlva elcsúnyul az illető "for no reason".

Mai napon annyira kíváncsi voltam erre az egészre, hogy kis netes programot használtam arcfelismerőnek, és 82%-ot mutatott szépségre. [link] (tudom, tudom.. elég szánalmasnak tűnik, hogy ilyeneket használok, nincs is rá nagyon mentségem. Egész egyszerűen csak nincs nagyon kihez fordulnom ezzel. Család mindig támogat ilyenben (ahogy annak kell lennie, de ne feledjük: "attól még hogy a család tapsol az attól még nem siker"), és barátnőm most jelenleg nincsen, hogy alátámassza az elméletem. Ezek tetejébe nem rohanhatok oda minden egyes kolléganőmhöz: "te figyi már, én helyes vagyok?"



2019. febr. 13. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok.

Szeresd magad, fogadd el magad.

2019. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de ezzel nem jutottam előrébb... Attól még, hogy szeretem magam, nem feltétlen futnak utánam a csajok
2019. febr. 13. 21:20
 3/9 anonim válasza:

Ha küldesz fótot véleményezem neked szívesen :)

22 lány

2019. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fotó alapján nyilván egyszerűbb lenne eldönteni :)
2019. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Küldj képet ha szeretnél és leírom a véleményemet. :)
2019. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha küldesz én is 22L


Amúgy szerintem nagyjából ki lehet találni a környezet visszajelzéséből, csak a rosszak mindig erősebb súllyal számítanak bele. Volt aki megjegyezte hogy milyen szépnek talál, de más meg megjegyezte valamire hogy "átlagos külsővel is, mint a tied" :D vagy hasonló megjegyzéseket, amiből kikövetkeztethető egy ember őszinte véleménye.

De simán van, hogy én valakit őrült jó pasinak találok, más barátnőm meg mondja, hogy eh, és fordítva. De nagyon meglepően más véleményen vannak néha emberek. Ezt kell elfogadni, hogy lesz, aki nem talál téged szépnek, és lesz aki igen. De nyugtasson a gondolat, hogy a szépség meg a vonzalom nem jár kéz a kézben. Olyan fiúk is tetszettek már, akiket konkrétan csúnyának tartottam, csak nagyon előzékeny volt mindig és szellemes, meg talpraesett, és ez vonzóvá tette.

Ha egy emberen (nézőpontomból egy férfin) meg lehet találni a szépet, hogyha nagyon szimpatikus a viselkedése, lehet, hogy csak annyi tetszik rajta, hogy szép a keze, a szeme, a haja, magas, széles a válla, és onnantól azt látom fókuszban a személyiségéhez, és szép lesz.


Lehet vót' már meg hallottad ezeket mind, de szerintem nem egyértelmű, hogy szép vagy, vagy nem. Ha képet küldesz sem, lehet teljesen más vagy élőben.

2019. febr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valakinek biztos helyes vagy, a szépsèg relatív. De tudom hogy konkrèt veleményre vagy kíváncsi, elküldheted nekem is. L
2019. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a profi vajon mennyire megbízható?
2019. jún. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ProGi-t akartam írni
2019. jún. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!