Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy olyan veszélyes az acélbetétes bakancs?

Figyelt kérdés
Sokan akiken acélbetétes bakancs van azzal jönnek, hogy simán megvédik vele magukat, mert ezzel sokkal jobban fáj ha megrúgnak valakit stb. De ha az acél nem a külsején van, akkor miért fájna jobban, mint egy átlagos cipővel? Egy követ is becsomagolhatok gumiba, nem fog fájni annyira, ha megdoblak vele... Leginkább rockerektől hallom ezt. (én is az vagyok, de mégsem értem..)
2019. febr. 14. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Az acélon csak egy vékony réteg bőr van, azért.
2019. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogtál már acélbetétes cipőt?
2019. febr. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vele sérülést okozni.
2019. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%
Fizika nem az erősséged látom. Mondjuk a rokkerek nem arról híresek. Ha már a köves példánál maradunk, tegyél egy kocka macskakövet egy biciklibelsőbe, majd vágd magadhoz. Mindjárt rájössz mi a különbség a sima meg az acélbetétes között.
2019. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!