Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Oriflame? Sziasztok! Használto...

Oriflame? Sziasztok! Használtok Oriflame termékeket, mi a véleményetek róla. Én évek óta használom, viszont sok embertől hallom, hogy gagyi és drága. Amivel én egyáltalán nem értek egyet. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2019. febr. 21. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelem mind az Avon, mind az Oriflame termékeit. Tény és való, hogy az Oriflame drágább, és ugyan olyan minőségű mint az Avon. 21/N
2019. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Tini koromban használtam utoljára,azzal egyetértek,hogy gagyi.Nekem szinte semmit nem használtak,viszont az áruk szerintem nem irreális.
2019. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha arcápolásról van szó, csak Oriflame !!! Ez az egy márka amiben bízom, soha nem okozott irritációt. Én nem mondanám, hogy gagyi, egyszerűen meg kell találni a számunkra megfelelő termékeket. Az Avonnal kapcsolatban, van egy parfüm ami tetszik Treselle azt hiszem, de nem biztos , hogy ez a neve. Viszont az Avonnal az a problémám, hogy a családban van aki ezzel foglalkozik, és néha rendeltem tőle szemre való kencét , amiktől begyulladt a szemem, és még a retinámat is csípte :DDD . a csomagolás pedig... hát igen egy karton dobozba vannak bedobálva a termékek, volt olyan, hogy a nagynéném felnyitotta a tusfürdő kifolyva, a rúzs teteje a doboz alján valahol.... köszönöm szépen. Az Oriflame ezzel szemben a csomagolásra is figyel, szóval a válasz egyértelműen az, hogy minőségi termékek.
2019. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Imádtam, imádom, imádni fogom! :)

Ezzel mindent elmondtam :)

2019. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!