Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szépségápolási rutinoto...

Milyen szépségápolási rutinotok van?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

Amikor kedvem van otthon tornázom, ha jó idő van, futni megyek.

Egészséges vitamindús étkezésen vagyok.

Heti kétszer mosok hajat Johnson and johson. Semmi balzsam, semmi kence.

Arcomra nem használok semmit.

Nem sminkelek és nem festem a körmöm, csak alkalmakkor.

Napi minimum 2 liter vizet iszok.

2019. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Naponta zuhanyzok, heti háromszor mosok hajat.


Reggelente:

Arctisztítás, szemkörnyékápoló, arckrém, majd enyhe smink (BB krém, korrektor, szempillaspirál, ajakápoló)


Esténként:

Sminklemosás, arctisztítás, tonizálás, szérum, arckrém

hetente 3szor éjszakai maszk, minden este szempillaszérum



Hajmosás:

Sampon, hajpakolás, kifésülőspray, hővédő, olaj


Minden hajmosáskor szőrtelenítek, illetve bőrradírozok is.

A körmeim rendszeresen festem (natúr rózsaszín).


25N

2019. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2x tornázom otthon, naponta fürdök, heti 2x mosok hajat. Reggelente: fogmosás, mosakodás, hidratáló krémezem az arcom, rimmel alapozó, púder, szemöldökömet porozom, fekete szempillaspirált használok, kihúzom a szemem, és teszek fel kis natúr rúzst. Mikor hajatmosok szörtelenítek és bőrradírozok. Testápolót is használok tusolás után. 3 havonta vágatok a hajamból, kozmetikushoz havonta járok szemöldök szedés-festésre és bajuszgyantára. Dezodorból alumínium menteset használok és Guess parfümöt. 20/L
2019. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, havonta járok körmöshöz, saját körmömet csináltatom :D
2019. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Heti 3x tornàzok itthon.

Mindennap fürdök. Van hogy 2x is. Hajat kb heti 3x mosok.

Reggel:fogmosás,arcmosás,hidratáló krém,BB krém, púder, ajakápoló, szempillaspirál, pirositó vagy bronzer, néha highlighter.

Este: sminklemosás,Lipacid szappanmentes szappan arclemoso,hidratáló.

Heti 1x sarok reszelés. Minden nap este lefekvès elött labkrém. Havi 2x labfürdő.

Heti 1x minden körmömet formàra vágom és reszelk utána körömágyolaj. Néha festem, natur színekre.

Szőrtelenítést magamnak csinàlom. Gyantázom magam mindenhol. Mivel már sokat ritkult a szőrőm, ezért egyre ritkábban kell már gyantáznom.

Fodrászhoz 1 évben kb 2x megyek. Nem festetem. Csak a végéből vág pár centit. Hosszú hajam van.

2019. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:

Heti 1 hajmosás, reggel-este arctisztítás, napi zuhany, heti 1 nagy szőrtelenítés.

Reggel: arclemosó, aloe vera gél, arra smink

Este: sminklemosó, arclemosó, szalicilsavas cucc, niacinamidos cucc, aloe vera.

Haj: havonta festem, 2 hetente pakolás, 2 havonta trimmelem a végét, mosáskor sampon, balzsam, hajvégápoló.

A körmömet kb. hetente festem újra, a lakk tartósságától függ de a legtöbb eddig bírja.

2019. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Heti 1-2 hajmosás. Sampon, balzsam.

Reggel: Arcmosás, fogmosás, utána egy kis púdert rakok magamra és a szemöldököm kifestem, néha rakok magamra egy kis szempillaspirált.


Este: Megfürdök(mindennap), lemosom a sminkem, bőr radír hetente 1x. Utána lefekvés előtt befonom a hajamat, és bekenem hidratáló krémmel az arcom.


Ezek mellett sok vitamint szedek. :)

2019. febr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!