Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen alakom...

Szerintetek milyen alakom van? (képpel) Túl széles a csípőm, de nem tudok fogyni mert ilyen a csontom.

Figyelt kérdés

[link]



Régen nagyon vékony voltam, alig sikerült meghíznom. Most 51 kg vagyok, viszont nagyanyámra ütöttem így nagyon széles csípőcsontozatom van. Sajnos nem tudok rajta alakítani, mert zsír nincs ott csak a csont. Vagyis szerintem. Eléggé zavar és kb 100 kilogrammosnak érzem magam. Folyton úgy járok hogy takarjam a csípőm. Ez

a szoknya sem volt rajtam soha mrtt szégyenlem, hogy ilyen széles vagyok benne így hiába tetszik nem hordom. Kérlek legyetek őszinték mert a családom úgy is azt mondja vékony vagy egyél rendesen nem vagy dagadt stb... (Bocsi, hogy ebbe a kategóriába írom de nem tudtam hol lenne a helye)

23L



2019. febr. 25. 18:06
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
68%
Te nem vagy normális. Ezzel az alakkal semmi problèma nincsen. Èn legalábbis gyűlölöm a fogpiszkáló alkatot,hisz mit lehet ott fogni?
2019. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
91%
Szerintem klassz, nőies alakod van.
2019. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
98%
Napi önfényező poszt is megvolt.
2019. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
90%
Nem kellett volna ez a melltartós kép! A csípőd tényleg nagyon széles, de igazából ezt a formát tartják a legnőiesebbnek. Ne aggódj, próbálj kicsit hízni és fogadd el magad így!
2019. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális az alakod.
2019. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, ha ez nem valami álszerény bókgyűjtő kérdés akkor sürgősen keress fel egy pszichológust, mert durva testképzavarod van. Egyáltalán nem túl széles a csípőd, sőt, nagyon szép alakod van, vagy úgy akarnál kinézni mint egy 14 éves fiú??!
2019. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyenesen allnal a kozelebbi kepeken, meg realis kepet is kapnank.


Amugy, a napi i am a princess, feeed my ego kerdest olvastuk.



Nem latvanyos a dolog. Nincs olyan ember, akinek a pont terdig ero ceruzaszoknya jol allna. Optikailag osszenyom a szoknya, igy hiaba nem lenne gond az alakoddal...

2019. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló: gondolatod mennyire vagyok önfényző ha épp azzal küzdök hogy kövérnek látom magam.. 😵 Egyszerűen csak a családom úgyis hazudik, az idegenek pedig remélhetőleg nem. De azért köszi hogy hozzászóltál..
2019. febr. 25. 18:10
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
Feltūnési viszketegséged van, vagy mi? Mióta baj az, ha egy nõnek széles a csípõje? Épp ettõl nõies.
2019. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
85%
Szerintem, nagyon szép alakod van, ez a szoknya jól áll rajtad, de csak akkor viseld, ha nem zavar a férfiak tekintete.
2019. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!