Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen alakom...

Szerintetek milyen alakom van? (képpel) Túl széles a csípőm, de nem tudok fogyni mert ilyen a csontom.

Figyelt kérdés

[link]



Régen nagyon vékony voltam, alig sikerült meghíznom. Most 51 kg vagyok, viszont nagyanyámra ütöttem így nagyon széles csípőcsontozatom van. Sajnos nem tudok rajta alakítani, mert zsír nincs ott csak a csont. Vagyis szerintem. Eléggé zavar és kb 100 kilogrammosnak érzem magam. Folyton úgy járok hogy takarjam a csípőm. Ez

a szoknya sem volt rajtam soha mrtt szégyenlem, hogy ilyen széles vagyok benne így hiába tetszik nem hordom. Kérlek legyetek őszinték mert a családom úgy is azt mondja vékony vagy egyél rendesen nem vagy dagadt stb... (Bocsi, hogy ebbe a kategóriába írom de nem tudtam hol lenne a helye)

23L



2019. febr. 25. 18:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, ez egy komoly testképzavar. Nem tudom ezen ki tud segíteni, de itt már senki. Elmondtuk az igazságot: jól nézel ki. Azt hiszem ennél többet itt senki nem tehet.
2019. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
20# Az a bajom, hogy állandóan bő felsőkbe járok hiába van régebbről sok ruhám, szoknyám ha fel veszem látom mennyire széles vagyok benne és elmegy a kedvem. Úgy öltözök kb, mint a fiúk és ezzel van már bajom..
2019. febr. 25. 19:01
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

#22 Mi abban a rossz? Szerintem nem attól lesz valaki szép, hogy szoknyát, meg feszülōs ruhadarabokat hord.


Hordjad, ha jól esik, ha meg szūkebb ruhákat hordanál, akkor sem lenne rossz véleménnyel errōl senki, de ezt már amúgy leírták elōttem millióan.

Nem unod a nyafogást?

2019. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Nőként mondom hogy nagyon csinos vagy, jo alakod van.
2019. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Kicsit valóban aránytalan, tipikus körte alkat.

Az én csípőm is széles, de azért nem ennyire.


Amugy ez most ponthogy divat, sokan fizetnek érte, hogy hasonló alakjuk legyen, szóval ne utáld.

2019. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

Nekem kicsit olyan mintha egyszer egyik, máskor másik oldalra tolnák a csípőd így az első képen jobb oldalt tűnik nagyobbnak az utolsón pedig a balon, de ez lehet szimpla szemfényvesztés (vagy balszerencsés esetben rossz póz).


Szerintem te látod az összképet. Közelről van lőve pár kép amin alapból minden nagyobbnak tűnik, aztán lehet hogy élőben fele ilyen feltűnő nem lenne (ha van valami ilyesfajta probléma egyáltalán).

Biztos van képed amin távolabbról látod magad inkább azoknak higgy mint az ilyen közelinek.

Illetve mindenki másképp látja magát és kritikusabb magával mint más vele. Vedd ezt is figyelembe.

2019. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
36%
a csípődön valóban nem tudsz változtatni viszont bőven van a combodon és a fenekeden zsír, tehát ez a “széles a csípőm nem tudok lefogyni” nem jó kifogás. nyilván 40 kilósan is homokóra alakod lenne a csontozatod miatt, de nem attól vagy ekkora mert széles a csípőd. ha zavar a súlyod fogyj le. amúgy meg tuti nem vagy 51 kiló, sokkal többnek nézel ki. de ettől függetlenül kifejezetten szép az alakod, nőies, szerencsés vagy hogy így oszlik el rajtad és nem hasra híztad az egészet.
2019. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
64%
Szia Kérdező! Nyugodj meg, nagyon csinos vagy! Ezt a széles csípő,meg hasonló hülye.ségeket verd ki gyorsan a fejedből! Az az alkatú nő vagy akit minden egészséges férfi szívesen látná az ágyában 😉! Ha ehhez a testhez jó személyiség is párosul akkor meg plána No.1 😊! 38/f
2019. febr. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Hány centi magas vagy ?
2019. febr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
#22 Azt tudtad, hogy a 100 kilós emberek nem bő felsőkbe járnak? Mert ők jó formán alig találnak ruhát, ami egyáltalán rájuk fér és irigylik az ilyen “problémáidat”.
2019. febr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!