Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modanoemi.hu-ról vélemények,...

Modanoemi.hu-ról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 17:15
 1/2 Monikax válasza:
Gyorsan kiküldik a rendelést, de egyébként nem kommunikálnak, telefont nem veszik fel, e-mail-re csak azért válaszoltak pár nap múlva, mert Fb.-on sikerült egy régi posztra reagálnom, aki szintén panaszkodott, hogy nem kommunikálnak. De most már ez sem működik. Ha vissza kell küldeni valamit, akkor azt Szlovákiába kell küldeni. Én kb. 7500 Ft.-rt rendeltem cipőt, és a méret nem lett jó (itt úgy látszik a 38-as nagyobb, mint máshol) de mivel a visszaküldés költsége magasabb (postai úton, még a legolcsóbb megoldás is), mint a cipő ára, nem volt érdemes visszaküldeni.
2019. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Annamaria72 válasza:

Aki az oldalrol rendel vegye figyelembe, ha nem jo a termék,vagy hibás a postaköltseg őt terheli. Mivel nem magyar székhelyű a cég,ez több mint 5000 ft!!!! Több mint 2 hete feladtam egy ilyen csomagot. Telefonon napok óta nem érem el őket. Ma e- mailben végre válaszoltak. Nem érkezett meg a csomag . Igaz a vevő adatait nem adtam meg, fogalmam sincs mi alapján döntötték el hogy nem érkezett meg...

Most keresem a fórumot ahol az ilyen cegeket elmarasztalják, mivel vevőbaratnak ugye nem mondható az oldal.

2019. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!