Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakkozás esetén a körömnyo...

Gél lakkozás esetén a körömnyomdához jó e másik színű gél lakk vagy valamilyen más típusú lakkot kell hozzá használni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A gél lakk nem jó.

A legjobb a speciális nyomda lakk (pl. moyra), vagy egy magas pigmentáltságú, gyorsan száradó körömlakk, de utóbbi esetben valószínűleg halvány lesz a minta.

Én úgy csinálom, hogy a kész, lefixált gél lakkot lemattítom. Erre jöhet a körömnyomda, én a moyra vagy essence nyomda lakkot használom. Ha nem jó, le tudom törölni, és újra csinálom. Amikor elégedett vagyok, akkor teszek rá egy réteg 2 in 1 fedőt, (Diamond nails termékeket használok), be a lámpába, fixálom, és kész. Nem kopik a minta, és szép fényes lesz lenövésig.

2019. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos és érthető választ!!! :)
2019. márc. 1. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!