Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a töltésnél a...

Mit csináljak a töltésnél a saját körmömmel? ( zselés műköröm) Szabad kireszelni?

Figyelt kérdés
Fél éve építek magamnak műkörmöt otthon, sajnos okj képzésen még nem tudtam részt venni (de tervben van ) .Szeretnék hozzá értőktől segítséget kérni abban hogy mit csinálok rosszul . Azt vettem észre , hogy mikor megépítem a körmöm először akkor nincs baj nem válik fel sehol, viszont a 3. töltésnél a saját körmöm hossza eléri a műköröm szélét és ha így építek rá akkor a természetes körmöm begörbül és el válik a műkörömtől . A kérdésem az lenne (lehet ,hogy buta kérdés ), hogy mit kéne másképpen csinálnom hogy ez ne forduljon elő? Gondoltam arra is, hogy kireszelem a műköröm alól ,de valahol azt olvastam ,hogy azt nem szabad. Köszönöm ha válaszoltok :)

2019. márc. 7. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg karvalyos körmöd van, ami azt jelenti hogy ahogy nő a körmöd kissé lefelé fordul. De az is lehet az oka, hogy lóg a sablonod, nem jól rakod fel így a sablon nem párhuzamosan fut az ujjaddal,hanem lefelé billen ha nem értessz annyira hozzá akkor lehet észre sem veszed és amikor kész a köröm még nem látszik rajta(vagy nem veszed észre) aztán ahogy elkezd nőni nem párhuzamosan fog futni,hanem lefelé. Az sem mindegy statikusan milyenre építetted a körmöt, ha nem jó a C ív nincsenek meg a balansz pontok. Lehet korrigálni viszont eltérnek a vélemények. Rengetegen reszelik ki,nem tilos sőt érdemes is kicsit aládolgozni ha úgy látod már építéskor töltéskor. Viszont ha aláreszelsz mindig több anyagot fogsz felhasználni, amit csak a forma kiegyenlítése miatt használsz utána tulajdonképpen kireszeled. Nálam ha valakinek x töltés után már nagyon karvalyos egész egyszerűen megépítem újra. Ugyanannyi anyagot használok, és tudom hogy amit megépítek ott ilyen nem fordulhat elő és olyan Íve lesz annak a körömnek aminek lennie kell! De reszelni is szokták, nem tilos egyén függő!
2019. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!