Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek undorito, ha egy...

Szerintetek undorito, ha egy no igy nez ki?

Figyelt kérdés

Tudom, izlesek es pofonok stb. stb., ha zavar akkor tegyek ellene.

Sajnos barhogy probalkozom nem tudok tenni ellene, egeszsegugyi okok (hormonalis problemak) miatt.

Valamilyen uton modon probalnek megbekelni magammal, de igazan nehez.

Hasonlo alkatom van, mint a fotokon (hozzaszolasban) szereplo holgyeknek.



2019. márc. 14. 20:39
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

[link] It/qssfv2s43nu652


[link] Html

2019. márc. 14. 20:39
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem jók a linkek.
2019. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2019. márc. 14. 20:41
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

Van, aki szereti az ilyen husis nőket.


Oké, egészségügyi probléma, rendben, de miket szoktál enni, mennyit és mennyit mozogsz?

2019. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Nem ez az általános szépségideál, de ahogy a képeken látható hölgyek is jó példák rá, megfelelő öltözködéssel, szép mosollyal egész jó összképet lehet kihozni.


Az viszont fontos, hogy ne dönts úgy túl könnyen, hogy neked úgysem sikerül lefogyni, ezért inkább semmit sem teszel. Sok betegség van, ami nehezíti a fogyást, de a sajátod esetén érdemes elmenned a falig. JÓ, lefogyni nem tudsz, de a sport és az erősítés mindenképpen segít, nem csak a kinézet miatt, hanem abban is, hogy azok a problémák, amik éppen a nagy súlyod miatt jobban veszélyeztetnek, lehetőleg elkerüljenek. (De sportot is okosan kell választanod, nem lenne jó pl. futással szétkoptatni a bokád és a térded.)

2019. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekik a súlyuk ellenére is kifejezetten jó alakjuk van, vékony derekuk.

Ha ilyen vagy, akkor nagyon jó adottságokkal, arányokkal rendelkezel.

Női szemmel szépnek látom őket úgy is, hogy én vékonyabb vagyok.

2019. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Az étkezési szokásaim nem változtak, mindig egészségesen táplálkoztam. Napi 3-5x keveset, ahogy időm és a munkám engedi.

Cukor, fehér liszt nagyon ritkán fordul elő.

Viszont ahogy meghíztam szépen, lassan kialakult mozgáshiány.

Nem nagyon szeretek még csak utcára se menni, edző teremben el sem tudom magam képzelni.

2019. márc. 14. 21:51
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Otthoni cardio gép? nekem is van. amúgy az egészségügyi tanácsadó tud segíteni megfelelő diétával!!!
2019. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Vicky92 válasza:
100%

Sztem ezek a nők stílusosak, és az arcuk is nagyon szép, nekem már többen mondták h a teltebb nőknek gyönyörű az arcuk,és én is láttam párat:)

Ha Te jól érzed magad így, miért ne nézhetnél ki így?:) Semmiképp sem undorító ahogy írták "húsis".

Persze azért legyen egy határ....

2019. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%

'Sajnos barhogy probalkozom nem tudok tenni ellene, egeszsegugyi okok (hormonalis problemak) miatt.'


Nem probalkozni kell, hanem csinálni. Elmondanád milyen az az egészségügyi probléma ami nem tudsz diétás étrendet tartani, és heti 3szor edzeni?

Nekem nem tetszenek az ilyen nők, gusztustalannak tartom. Testi kapcsolatot el sem tudnék képzelni ilyen típusú hölgyekkel. Ez persze nem azt jelenti hogy gúnyolódom velük, és lenézően viselkedek/beszélek velük.

2019. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!