Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Lehet ezért nem fogta be?

Tegnap voltam kozmetikusnal szemoldokot festetni. Otthon vettem eszre rendes fenyen hogy helyenkent nem fogta be a festek. Viszont meg jott a menzeszem is es ataztam rendesen..( nem szamitottam ra hogy megjon .. ) lehet ezert nemfogta be a festek? Vagy a kozmetikus nem csinalta meg jol?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szemöldök, festes, kozmetikus

márc. 15. 18:47  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Az lemaradt hogy ma mostam hajat es az osszes festek lejott mar a szemoldokomrol.

# 1/7Időpont márc. 15. 18:59 Privát üzenet
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Festés, dauer stb. nem marad tartós a ciklus előtt/alatt/után 4-5 napig, ha ezek a napok is beleesnek a szépítészeti dátumokba.

Nekem anno a dauert "kirúgta" magából a hajam, ha ezekre a - közeli - dátumok/napok valamelyikére esett.

Azt hiszem ennek hormonális okai vannak, de ezek tények. Nem a szakember hibája. Sajnos, majd újra kell a festést csináltatnod.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont márc. 15. 20:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szia :) igen sejtettem hogy a ciklusom zavart be a dologba. En is jo szerencsetlen vagyok hogy pont megjon szemoldok festes utan 😂 koszonom a valaszt :)

# 3/7Időpont márc. 15. 20:35 Privát üzenet
Nekem ezzel még sosem volt problémám, próbálom elhinni hogy a kettő összefügg de nem igazán megy🤷‍♀️

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont márc. 15. 20:40 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Ez egy “urban legend”, nincs összefüggés, szarul dolgozott a kozmetikus.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont márc. 16. 07:50 Privát üzenet

Ez egy olyan legenda, amit akár kövi alkalommal megdöntesz

Nekem hajfestés árnyalás volt olyan, hogy egyik alkalommal el sem hittem, alig kopott, köviben meg a fodrászcsaj se hitte el, hogy be sem fogta ugyan az a keverék

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont márc. 16. 09:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

akkor keresek egy masik kozmetikust.. azthittem van osszefugges a ketto kozott mert amikor festettem hajat es epp megvolt akkor nem fogta be a hajamat a festek :/

# 7/7Időpont márc. 16. 13:10 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen a szakmunkas bajusz? Annyi helyen hallani rola hogy szeretik a csAjok. Ezert ilyet szeretnek. Koszi a tanacsokat.
Elég sokat fogytam pár hónap alatt de még mindig kövérnek látom magam. Mindenki mondja már hogy nem kellene fogynom stb. Ezert kérnék olyanoktol velemenyt akik realisan latjak. Valakit erdekelne?
Be szeretném festeni a hajam végét kékre. Vettünk külpnböző hajszínező spray-t és festéket is de összekócolta a hajam, nem tudtam kifésülni, nem fogta be a hajam. Milyen...
Szőrtelenítéssel van problémám. Nagyon erős a szőröm, mert borotválom naponta. Viszont a labamon ezert szoktam epilatorral kiszedni, ami sokkal jobb, de folyton alánő és...
Elkuldtem a cipomet kivizsgaltatni es a postan penzt kertek erte hogy vissza jott a csomag volt mar hogy ugyan ehhez a ceghez kuldtuk es akkor nem kerdtek penzt es most igenml....
Budapesten merre fele csinalnak fulbelovest? Sajnos osszefort a fulem ezert ujra kikell loni. Lehetoleg a 18. Kerulet fele lenne a jo

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!