Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet ezért nem fogta be?

Lehet ezért nem fogta be?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam kozmetikusnal szemoldokot festetni. Otthon vettem eszre rendes fenyen hogy helyenkent nem fogta be a festek. Viszont meg jott a menzeszem is es ataztam rendesen..( nem szamitottam ra hogy megjon .. ) lehet ezert nemfogta be a festek? Vagy a kozmetikus nem csinalta meg jol?

2019. márc. 15. 18:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy ma mostam hajat es az osszes festek lejott mar a szemoldokomrol.
2019. márc. 15. 18:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Festés, dauer stb. nem marad tartós a ciklus előtt/alatt/után 4-5 napig, ha ezek a napok is beleesnek a szépítészeti dátumokba.

Nekem anno a dauert "kirúgta" magából a hajam, ha ezekre a - közeli - dátumok/napok valamelyikére esett.

Azt hiszem ennek hormonális okai vannak, de ezek tények. Nem a szakember hibája. Sajnos, majd újra kell a festést csináltatnod.

2019. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia :) igen sejtettem hogy a ciklusom zavart be a dologba. En is jo szerencsetlen vagyok hogy pont megjon szemoldok festes utan 😂 koszonom a valaszt :)
2019. márc. 15. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ezzel még sosem volt problémám, próbálom elhinni hogy a kettő összefügg de nem igazán megy🤷‍♀️
2019. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy “urban legend”, nincs összefüggés, szarul dolgozott a kozmetikus.
2019. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy olyan legenda, amit akár kövi alkalommal megdöntesz

Nekem hajfestés árnyalás volt olyan, hogy egyik alkalommal el sem hittem, alig kopott, köviben meg a fodrászcsaj se hitte el, hogy be sem fogta ugyan az a keverék

2019. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor keresek egy masik kozmetikust.. azthittem van osszefugges a ketto kozott mert amikor festettem hajat es epp megvolt akkor nem fogta be a hajamat a festek :/
2019. márc. 16. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!