Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, bűntudatot kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bűntudatot kellene éreznem?

Figyelt kérdés
Instagramon nézegetem modell srácok képeit, pedig kapcsolatban vagyok. Ti is csináljátok? Kérlek ne ítélkezzetek, csak kíváncsi vagyok.

2018. dec. 29. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, hogy a te barátnőd mit szól hozzá.
2018. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Netes szépfiúkra nem szoktam csorgatni a nyálamat, de igen megnézek néha egy-egy jó pasit. Szerintem ez tök természetes. Ez nem azt jelenti, hogy elhagynám érte a párom, vagy fullos pasit akarok helyette vagy nem szeretem vagy bármi ilyesmi. Én a hűséget fogadtam, nem vakságot elvet vallom. Nyugodj meg a párod is ugyan úgy megnéz néha egy-egy jó csajt. Attól, hogy van párom még meglátom a szépet. Aki azt mondja, hogy soha rá se nézett másra vagy soha nem talált mást vonzónak a párján kívül az egyszerűen csak hazudik.
2018. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Szép virágot, tájat is megnézek, akkor egy szuper pasit is meglehet. Bűntudat? Ugyanmár!!! :)
2018. dec. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha fiú vagy, akkor azért cink.
2018. dec. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azok csak képek.
2018. dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogyne neznem
2018. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!