Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fura, ha női szemmel az ilyen...

Fura, ha női szemmel az ilyen alakot látom a legszebbnek?

Figyelt kérdés

Mindig kicsit irigykedve nézem azokat a lányokat, fiatal nőket, akik nagyon alacsonyak (150-160cm), nagyon vékonyak (38-45kg), és egészében kislányos alakjuk van, mint pl:


[link]


[link]


(ez a lány nyilván magasabb, csak az alakra gondolok)


Én pont az ellentéte vagyok, magas és teltebb alkat, tipikus homokóra.


Ezek a lányok olyan kis törékenyek, kecsesek, finomak, amilyen én sose voltam/leszek.


2019. márc. 26. 19:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Kamaszként is két barátnőm ilyen volt, és akárhová mentünk hárman, mindig olyan voltam mellettük, mint a debella.


Most is nyáron amikor másik két ismerős lánnyal mentünk ki, akik ilyen vékonyak, aprók, rendesen úgy éreztem, mintha kétszer akkora lennék, mint vagyok.

Idősebbek nálam, de ahogy együtt mentünk, bárki elhitte volna, hogy ők 15-16, én meg 25 vagyok.

(a valóságban én 25, ők 26 és 27)

2019. márc. 26. 19:31
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem inkább a Te alkatod jön be. Magas, homokóra alak.
2019. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Csontkollekció, mi ebben a szép?
2019. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Én értelek, korán elkezdtem asszonyosodni, kemény edzés és diéta mellett sem tudtam elérni ilyen alkatot, bár a csontjaim kiálltak. Ilyennek születni kell.

Egyik csoporttársam ilyen alkatú nő, szerintem nagyon szép és bájos.

2019. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Én 157 cm vagyok és enyhén túlsúlyos,azóta nagy darabnak érzem magam az ilyen lányok mellett.

Sőt még feléled bennem egy védelmezői ösztön is,ami miatt meg férfiasnak is érzem magam!!!!

Nem értem ezt!

Szeretnék én olyan vékony lenni és szeretnem,ha egy férfiban lenne ilyen érzés irántam!

Aszem'azt érzem,amire én is vágyom...

2019. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 $$$$$ ***** válasza:
49%

Hát en fiu vagyok de nem tetszenek az ilyen lanyok mint akitvbelinkeltel. Szerintem olyan mint egy kislány és túl vélony is.... Nekem is a kicsit husisabb lanyok jönnek be . Nem pedig az ennyire vékonyak....

18/F

2019. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Nekem ez már az egészségtelenül sovány kategória. Ne sajnáld hogy homokóra típus vagy. Ezeknek nincs is alakjuk csak simán soványak, neked legalább van formád. Sokkal szexisebben fel lehet öltözni homokóra alkathoz.
2019. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Metionin ***** válasza:
86%
Nem fura az, mindenkinek egyéni preferencia hogy mit tart szépnek. Én hasonló vagyok mint a képeken csak van rajtam (most már) + 2-3 kiló izom, általában szélsőséges véleményeket tapasztalok, vagy a de jó nekem vagy az egészségtelen csontváz. Nekem a magasabb lányok "tetszenek", akik sportosak, van rajtuk izom. Na én meg nőni nem fogok :D szóval ja, ilyen ez, mindenkinek az az ideál amilyen ő maga nem lehet.
2019. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Max egy pedofilnak tetszene az ilyen, ha elmúlt 13...
2019. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem tetszett. Későn érő kamasz voltam, volt, hogy álomba sírtam magam az alakom miatt. Nagyon zavart, hogy mindenki szép kerek, én meg olyan vagyok mint egy kislány. A női részlegen sem tudtam vásárolni, minden esett le rólam. Szerencsére engem is utolért a kamaszkor, azóta nincs bajom a testemmel.

Az arányos, homokóra alkatú nők az ideáljaim, ha választhatnék olyan lennék.

2019. márc. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!