Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy egy...

Mennyire fontos, hogy egy lány sokat költsön, sokat adjon magára?

Figyelt kérdés
Tehát hogy rendszeresen vásároljon új, márkás ruhát, drága kozmetikumokat használjon, ügyesen sminkeljen, drága parfüm, pár hetente fodrász, hajfestés, kondi bérlet, minőségi ékszerek, drága cipők....
2019. márc. 29. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ez egyáltalán nem fontos. Van akinek igen. De mások miatt ne változz, legyél mindig önmagad.
2019. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egyáltalán nem fontosak ezek.


"rendszeresen vásároljon új, márkás ruhát"

Ha szükség van rá persze, vásároljon az ember, de ha nincs szükség rá, akkor felesleges, nem ettől függ, hogy valaki sokat ad magára. A márka pedig a másik dolog. Szerintem az a fontos, hogy ár-érték arányban rendben legyen a ruha, és ne egy hónapot bírjon, de szerintem a márka nem számít. Ha valaki a strapabíró ruhákat a márkás kategóriából találja meg, valaki pedig a kínaiban, akkor vegyék ott. Szerintem ez nem fontos.


A "drága kozmetikumok, drága parfüm" pedig ismételten az igényeken múlik. Például van egy tökre strapabíró, 1000 forintos rúzsom, amit max. a zsíros kaja visz le. Most csak azért nem fogok többet költeni egy sminkre, merthogy az a márkás, stb. Szóval ha meg van a bevált olcsóbb termékem, akkor nem fogok csak azért is a drágák közt nézelődni.


Az "ügyesen sminkelés" pedig ismételten, hogy kinek mi az elvárása. Nálam kimerül a szempillaspirálban, néha alapozóban, rúzsban. És nekem ennyi pont elég. Ha ügyesen sminkelnék se használnák ezer dolgot.


Szóval szerintem ezek miatt sem fontos. Az olcsóbb kategóriából is meg lehet találni a jó dolgokat, de csak azért, hogy elmondhasd, hogy milyen márkás dolgokat veszel, nem éri meg pénzt költeni. Persze nem azt mondom, hogy a drága dolgok ócskák, és az olcsók remekek, hanem azt, hogy az olcsóbbak közt is lehet jókat találni.

2019. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj költhetsz heti 100ezret is magadra ha nincs kisugarzasod amivel kitünsz a többi nő közül akkor csak 12 egy tucat leszel!Ez a véleményem!

Egyéniséget keresnek a ferfiak,nem egy 2lábon járó címlaplányt,aki belül teljesen üres!

2019. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Az fontos hogy adjon a megjelénésere egy nő, de nem feltétlen kell mindenből a legdrágábbat, legmárkásabbat venni. Nem kell folytom új ruhákat venni, ha jó alapdarabjaid vannak olcsóbban lehet kiegészítőkkel variálni. Inkább arra figyelj hogy ne legyenek lyukasak, foltosak a ruháid és ha már nagyon kinyúlt vagy elvesztette a színét akkor cseréld le.


Sminkelés esetén számít hogy valaki mennyire ügyes, de ez alatt nem arra gondolok, hogy tökéletes vörös szőnyeges sminket kell készíteni. Szimplán nagyon hülyén fest a csálé cicafarok vagy az elrontott kontúr. Ha valakinek nagyon nem megy a sminkelés még mindig igényesebben néz ki smink nélkül mintha elfusérált sminkkel közlekedne. Kozmetikum esetén meg azért olcsóbb kategóriában is lehet jó termékeket kifogni.


A parfüm az egyetlen amivel úgy vagyok, hogy inkább éri meg kicsit többet költeni rá, mert az 1-2.000 Ft körüli parfümök többsége borzalmas pacsuli inkább Nem kell 50 ezret rákölteni azért, szóval itt is inkább az arany középutat kell keresni.


Hajfestés szerintem felesleges, ha mégis fested akkor viszont bele kell kalkulálni hogy azt havonta újra kell festetni, különben igénytelen. Meg lehet oldani ezt otthon is már, de szerintem egyszerűbb hagyni az egész festés dolgot. Fodrászhoz is kb 3 havonta elég menni, hogy a töredezett végeket levágja. Hacsak nem valami elitebb helyen vágatsz hajat ez se egy nagy összeg.


Kondi bérlet megéri, ha sokat jársz terembe, de itt is lehet spórolni ha otthonra veszel pár eszközt. Vagy ingyen végezhetsz saját testsúllyal gyakorlatokat. Az fontos, hogy mozogj rendszeresen, de nem csak az edzőteremben lehet.


Ékszer esetén jó a bizsu is, csak ha pl egy lánc elvesztette a színét, leesett róla valami gyöngy akkor ne hord tovább. Nem kell arannyal teleaggatnod magad, csak ne hord olyan ékszert ami már megrongálódott.


Cipőből is jobbak az alapdarabok, amik sok szettjez jók, nem kell 30 pár Louboutin a szekrénybe. Nem kell ennyire pénzcentrikusan nézni a dolgokat, nem akkor leszel csinos és igényes ha sokat költesz magadra.

2019. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne fontos?

Én csinosnak érzem magam, és a visszajelzések szerint is,mégsem költök egy vagyont magamra.

Nincs műszempillám(max. 1 évben 1x),nem szolizok,nincs géllakkom és műkörmöm se.

Nem festetem a hajam. Fodrászhoz félevente járok. A végéből vág egy kicsit.

Ékszereket nem hordok már.

Ruhákat, cipőket viszonylag gyakran veszek, mert imádom őket. Viszont nem minden hónapban veszek, és nem is a legdrágább legmàrkásabbakat.

Egy drágább Gucci parfümöm van. Eseményekre használom csak.

Sminkelni nem nagyon szoktam magam. Viszont vannak drágább smink termékeim,a munkàm miatt elengedhetetlen a professionális smink.

2019. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!