Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Hol találok ejtett vállú, vagy fél vállas keringő ruhát?

Sok oldalt néztem, a Boglárka szalon is köztük volt, de az interneten szinte sehol nem láttam olyat, amire gondolok. Tudtok esetleg helyet, hogy hol érdemes megnézni, vagy láttatok már valahol hasonló ruhát? Ilyesmire gondolok:

[link]

[link] &imgdii=kJGGCx4fiFCB1M

[link]

[link]

Ilyesmikre gondoltam, nem szeretnék teljesen váll nélkülit, de olyat sem, ami teljesen lefedi az egész mellkasom, és vállam, ezek a fazonok nagyon tetszenek, de sehol nem láttam ilyet, szóval nagyon-nagyon megköszönném a segítséget!

Keress kérdéseket hasonló témákban: keringőruha, menyasszony ruha, keringő, szalagavató, ruha, táncruha, ruhaszalon

ápr. 2. 18:26  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

A második link valamiért rossz lett:

[link]

(ha ez is rossz, akkor mindegy, a lényeg érthető gondolom😅)

Illetve elfelejtettem írni, hogy Budapesten keresem.

# 1/1Időpont ápr. 2. 18:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek? Melyik lenne jobb cseréljük vissza?
Ált. Iskolai Keringőre milyen hajakat tudtok?
Milyen hajat ajánlotok keringőre?
Keringőre milyen frizurát ajánlotok?
Angol keringő (? )
Angol keringővel kapcsolatban szeretnék kérdezni. (? )

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!